Подбор по параметрам

Покрытие
Производитель

Новые товары

Дверні ручки

на странице
Показано 49 - 60 из 212 товаров
Показано 49 - 60 из 212 товаров

Вибираємо дверні ручки

Найкомфортнішими вважаються дверні ручки з латуні, так як цей метал не холодний на дотик. Саме з латуні зазвичай роблять ручки в Італії.

Від основного матеріалу ручки залежить міцність і довговічність фурнітури. Зовнішній же вид повністю визначається типом і якістю покриття. Особливо ексклюзивним вважається матове хромування і матове нікелювання. Часто в обробці дверних ручок використовують деревину цінних порід, сатиноване муранське або богемське скло. Такі дверні ручки будуть якщо не розкішшю, то справжньою пам'яткою будинку.

У будь-який поважає себе фурнітурної компанії є свої традиції обробки дверних ручок. Наприклад, в італійській компанії Mandelli проектуванням і реалізацією ідей займається цілий відділ. Саме ця компанії придумала зворотно-ресорну систему важеля, де язичок замку ховається при натисканні на дверну ручку. Ідея так сподобалася, що була запозичена усіма компаніями світу. В основному, компанія випускає ручки з чистої латуні з ексклюзивним покриттям, яке, перш за все, захищає їх від впливу навколишнього середовища. Новітня розробка компанії – покриття для вуличних ручок, на яке дається десятирічна гарантія –це в два рази більше звичайного гарантійного терміну.

Для того щоб захистити латунні ручки від корозії їх піддають багатоступеневій обробці: спочатку ретельно полірують, потім фарбують порошковими фарбами при температурі 180-200 ° C. Існують і інші способи – матове або поліроване хромування, оксидування (так робляться ручки "під бронзу") або нанесення золота з лаком. Силумін піддають тим же операціям, а алюміній полірують, фарбують або анодируют, завдаючи тонкий шар срібла. Сталеві ручки крім усього іншого можна ще латунірованная, оцинковувати, покривати фарбою. Ручки для вхідних дверей повинні витримувати навантаження в 80 кг, для міжкімнатних дверей 40-50 кг.

Вхідні ручки повинні бути оснащені захисними металевими накладками, щоб уникнути виламування ручок в процесі експлуатації. Негоду найкраще переносять поліровані і хромовані ручки з нержавіючої сталі, латуні і анодованого алюмінію. Не рекомендується оснащувати вхідні двері лакованими і забарвленими ручками, так як ці покриття вкрай недовговічні, також краще не ставити їх на двері в санвузол.

Часто задаваемые вопросы про межкомнатные двери дверные ручки

  • Какие межкомнатные двери дверные ручки самые дешевые?

    На сегодняшний день самыми дешёвыми дверями дверные ручки являются модели:

  • Какие двери дверные ручки самые популярные в 2024 году?

    Самые популярные модели дверные ручки в этом году:

  • Какое покрытие лучше?

    Самое лучшее покрытие то, которое прошло стандартный процесс гальванизации, то есть то, которое имеет слой никеля, три слоя меди и защитно-декоративный слой.

  • Какие ручки покупают больше всего?

    В настоящее время в архитектуре прослеживается течение хай-тек и большей популярностью пользуются ручки на квадратной розетке. Но Вам следует исходить из Ваших особенностей стиля ремонта. Если Вы приобрели дверь классического дизайна, то лучше поставить ручки классического дизайна и выбрать цвет бронза или золото.

  • Как правильно крепить ручку к двери?

    К деревянному полотну ручка крепится на три самореза и фиксируется боночкой на квадрате. Именно правильная фиксация ручки на квадрате будет способствовать правильной передаче усилия на саму ручку при открывании двери и не вырвет ее. Для крепления дверной ручки к металлической двери необходимо использовать стяжные болты, которые идут в комплекте.