Ми працюємо. Ціни на деякі товари можуть бути неактуальними.

Підбір за параметрами

Колір
Тип ручки

Дверні ручки

per page
Показано 1 - 12 з 155 товарів
Показано 1 - 12 з 155 товарів

Вибираємо дверні ручки

Найкомфортнішими вважаються дверні ручки з латуні, так як цей метал не холодний на дотик. Саме з латуні зазвичай роблять ручки в Італії.

Від основного матеріалу ручки залежить міцність і довговічність фурнітури. Зовнішній же вид повністю визначається типом і якістю покриття. Особливо ексклюзивним вважається матове хромування і матове нікелювання. Часто в обробці дверних ручок використовують деревину цінних порід, сатиноване муранське або богемське скло. Такі дверні ручки будуть якщо не розкішшю, то справжньою пам'яткою будинку.

У будь-який поважає себе фурнітурної компанії є свої традиції обробки дверних ручок. Наприклад, в італійській компанії Mandelli проектуванням і реалізацією ідей займається цілий відділ. Саме ця компанії придумала зворотно-ресорну систему важеля, де язичок замку ховається при натисканні на дверну ручку. Ідея так сподобалася, що була запозичена усіма компаніями світу. В основному, компанія випускає ручки з чистої латуні з ексклюзивним покриттям, яке, перш за все, захищає їх від впливу навколишнього середовища. Новітня розробка компанії – покриття для вуличних ручок, на яке дається десятирічна гарантія –це в два рази більше звичайного гарантійного терміну.

Для того щоб захистити латунні ручки від корозії їх піддають багатоступеневій обробці: спочатку ретельно полірують, потім фарбують порошковими фарбами при температурі 180-200 ° C. Існують і інші способи – матове або поліроване хромування, оксидування (так робляться ручки "під бронзу") або нанесення золота з лаком. Силумін піддають тим же операціям, а алюміній полірують, фарбують або анодируют, завдаючи тонкий шар срібла. Сталеві ручки крім усього іншого можна ще латунірованная, оцинковувати, покривати фарбою. Ручки для вхідних дверей повинні витримувати навантаження в 80 кг, для міжкімнатних дверей 40-50 кг.

Вхідні ручки повинні бути оснащені захисними металевими накладками, щоб уникнути виламування ручок в процесі експлуатації. Негоду найкраще переносять поліровані і хромовані ручки з нержавіючої сталі, латуні і анодованого алюмінію. Не рекомендується оснащувати вхідні двері лакованими і забарвленими ручками, так як ці покриття вкрай недовговічні, також краще не ставити їх на двері в санвузол.