Новинки

Розсувні системи

Показано 1 - 4 з 4 товарів
Показано 1 - 4 з 4 товарів

Розсувні міжкімнатні двері, двері-купе

Розсувні міжкімнатні двері (двері-купе) – це дверне полотно або система стулок, що закривають і відкривають дверний проріз методом їх лінійного зміщення вправо або вліво.

Область застосування розсувних дверей дуже широка – готелі, аеропорти, вокзали, супермаркети та інші громадські будівлі з великим людським потоком, де основними вимогами є висока пропускна здатність і можливість проходу "з зайнятими руками". Також ці розсувні двері часто застосовуються на об'єктах з контролем доступу.

Єдиним обмеженням при виборі двері купе є простір, необхідне для того, щоб рухомі стулки могли розсуватися в сторони. Габаритні розміри визначаються зазвичай розмірами дверного отвору. У квартирі розсувні двері дають додаткові можливості для трансформації приміщень, а також вирішують проблему "вузьких місць". Вони можуть бути правими і лівими, однопільними і двопільними, з рухом уздовж стіни або засуваються всередину стіни. Ручки і запірні механізми розсувних дверей істотно відрізняються від тих, які використовують для орних. Щілини між стіною і дверним полотном краще закривати спеціальними щіточками для забезпечення звукоізоляції і захисту від пилу внутрішніх порожнеч.