Ми працюємо. Ціни на деякі товари можуть бути неактуальними.

Приховані

Показано 1 - 7 з 7 товарів
Показано 1 - 7 з 7 товарів

Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Приховані потаємні двері тренд останніх років. Двері монтуються на прихованих петлях в спеціальному коробі безпосередньо в стіну. До переваг таких дверей можна віднести велику кількість варіантів фінішної обробки, що дозволяє зробити їх практично невидимими, а також можливість виготовлення в нестандартних розмірах. До недоліків - необхідність монтажу короба на початковому етапі проведення ремонтних робіт. Також не слід забувати, що "прихованими" двері залишаються тільки з одного боку, з іншого вони втоплена в отворі.

Дверне полотно прихованого монтажу складається з дерев'яного каркаса по периметру, стільникового сотового наповнення (або трубчастого ДСП) і листів МДФ з двох сторін. Товщина полотна зазвичай 40 мм.

Алюмінієва коробка посилена дерев'яним брусом для жорсткості конструкції. Гумовий ущільнювач по периметру призначений для м'якого і безшумного закривання.

Приховані двері можуть мати кілька варіантів обробки:

Додатково можна замовити алюмінієву кромку з 2-х або 4-х сторін.

Комплектація дверей прихованого монтажу

  • дверне полотно під фарбування або поклейку шпалер
  • алюмінієва коробка прихованого монтажу, посилена брусом
  • ущільнювач на коробці для щільного і безшумного закривання
  • 2 або 3 приховані петлі в залежності від розміру полотна
  • магнітний замок з відповідною планкою

Дверний блок поставляється повністю зібраним і готовим для монтажу, петлі і замок врізані в коробку і полотно з заводу.

Вимоги до дверного отвору

Для установки потайних дверей вимоги до підготовки отворів вище ніж для звичайних. Оскільки немає лиштви, приховати недоліки стіни при фінішній обробці буде проблематично. При створенні отвору в гіпсокартонної стіні рекомендується використовувати посилений профіль з потовщеною стінкою або стандартний з обов'язковим дерев'яним брусом всередині. Це забезпечить більш жорсткий зв'язок алюмінієвого короба з отвором і запобігне розтріскуванню штукатурки в місцях стиків в процесі експлуатації. Стіни з цегли та інших матеріалів з обох сторін повинні бути строго вертикальними, без кривизни по площині.

Закладення шва між дверною коробкою і стіною

Обов'язково ознайомте будівельників з даною інформацією. В першу чергу необхідно забезпечити адгезію штукатурних сумішей з поверхнею алюмінію. Для цього на поверхню алюмінієвого короба наноситься «бетоноконтакт». Час між його висиханням і початком штукатурних робіт має бути мінімальним, щоб уникнути осідання на поверхню будівельного пилу. Для закладення швів застосовуються полімерцементні стартові шпаклівки, які містять армуючі мікроволокна. Якщо немає можливості використовувати таку шпаклівку, в крайньому випадку, можна додати в розчин армуюче фиброволокно для формування міцної зв'язки по всьому об'єму розчину. В результаті підвищується міцність шва і виключається ймовірність появи тріщин. Поки суміш не висохла, по всьому периметру отвору накладається і вдавлюється армована склосітка. Далі поверх наноситься ще один шар розчину. Після висихання поверхня готова для подальшої фінішної обробки.