Тимчасові двері

Показано 1 - 7 з 7 товарів

Комплектація: дверне полотно + коробка + лиштва 1 ст. + петлі + врізка і збірка в блок = вставити в отвір і запінити

Показано 1 - 7 з 7 товарів

Тимчасові міжкімнатні двері

Ви купили квартиру без фінішного оздоблення або неквапливо робите ремонт і при цьому живете у цій же квартирі? Оскільки встановлення міжкімнатних дверей проводиться на самому фінальному етапі, Вам довго доведеться жити без дверей. Це дуже не зручно, особливо щодо туалету. В цьому випадку на допомогу прийдуть тимчасові двері або як їх ще називають – міжкімнатні двері на час ремонту.

Відмінний варіант вирішення проблеми з тимчасовими дверима до туалету – виставкові зразки дверей.

Виставкові зразки – це міжкімнатні двері, зібрані в блок із мінімально необхідною фурнітурою. У Вас немає необхідності в збиранні блоку, достатньо вставити зразок у отвір, виставити та запінити. Такі блоки складаються з нових дверей, не були в реальній експлуатації, а їх ціна в кілька разів нижча за реальну вартість. Така низька ціна обумовлена ​​тим, що зазвичай двері знімаються зі зразка через виведення з виробництва або невисоких продажів. Найчастіше це дуже якісні двері за дуже низькою ціною тільки тому, що модель виявилася непопулярною через зовнішній вигляд або колір.

Тимчасові двері для туалету

Найбільше незручностей завдає відсутність дверей у туалет. Для багатьох це є серйозною проблемою. Особливо гострою вона стає, коли приходять гості.

Є кілька варіантів вирішення цієї проблеми, наприклад, шторка, лист фанери, велика картонна коробка, плівка, б/в двері. Більшість варіантів назвати дверима можна дуже умовно, їхня присутність практично нічого не змінює – звуки та запахи проходять через них практично безперешкодно, що точно не дасть більшості гостей розслабитися)

Більш надійним варіантом, особливо якщо Ви розумієте, що ремонт затягнеться, є тимчасові двері. Як тимчасовий варіант можна встановити недорогі міжкімнатні двері. Цей варіант не такий вже й бюджетний, тому що додавши до ціни полотна погонажні вироби (коробковий брус, лиштви), фурнітуру та монтаж набігає досить пристойна сума. Більш бюджетний варіант – купити б/у двері в зібраному вигляді. Це можливо як двері часів СРСР, але краще вибирати сучасніші варіанти. У цьому випадку її розміри будуть максимально близькі до дверей, які Ви встановите наприкінці ремонту, а розмір отвору не стане не дуже приємною несподіванкою.

Інші варіанти дверей на час ремонту

Розглянемо деякі популярні варіанти тимчасових дверей під час проведення ремонту, але не дуже підходящі як двері до туалету.

Тимчасові двері на блискавці

Двері на блискавці – це зручний та простий у монтажі виріб, який відокремлюєте кімнати з ремонтом від інших приміщень. Насамперед призначено для того, щоб пил не потрапляв до інших приміщень. Теоретично можна використовувати як тимчасові двері в туалет, але при цьому вони мають безліч недоліків: погана звукоізоляція, зазвичай вона прозора або напівпрозора, при інтенсивній експлуатації не дуже зручна.

Тимчасові двері із плівки

Двері із плівки – це аналог дверей на блискавці, що має простішу конструкцію. Використовуються під час будівельних робіт для запобігання проникненню від пилу та бруду з приміщень, в яких проводиться ремонт. Може виконувати функцію візуального захисту від сторонніх, але часто може бути прозорою або напівпрозорою. Також може виготовлятися з нетканого матеріалу, який міцніший і практичніший, а також забезпечує кращий візуальний захист. Можна встановлювати в туалет, але мінуси ті, що й у попереднього варіанту.

Купити двері на час ремонту

Магазин InteriorDoors пропонує великий вибір якісних міжкімнатних дверей із зразків, які можна використовувати як тимчасові будівельні двері або як тимчасові двері до туалету. Двері зібрані в блок і мають мінімально необхідну фурнітуру - петлі, замок, можемо укомплектувати ручкою на вибір. Вимагають мінімальних навичок для встановлення, необхідний лише рівень та піна. При необхідності доставимо по Києву або можливе самовивезення з магазину.

Часті питання про міжкімнатні двері тимчасові

 • Які міжкімнатні двері тимчасові найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима тимчасові є моделі:

 • Які двері тимчасові найпопулярніші в 2024 року?

  Найпопулярніші моделі тимчасові в цьому році:

 • Яка перевага сучасних міжкімнатних дверей?

  Найчастіше це вже зібрані в блок, готові до встановлення дверей. Для монтажу немає потреби у кваліфікованому майстрі та професійному інструменті, встановити такий готовий блок може практично кожна людина за наявності мінімум інструменту.

 • Де можна придбати тимчасові міжкімнатні двері?

  Наш Інтернет-магазин InteriorDoors знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Степана Бандери (Московський) 11, недалеко від м. Петрівка (Почайна).
  Зверніть увагу, це не Епіцентр, адреса Епіцентру – просп. Степана Бандері 11А.
  Будь ласка, уточнюйте наявність конкретних моделей тимчасових дверей та іншу інформацію заздалегідь по телефону.