Польша

Міжкімнатні двері з Польщі

Польські міжкімнатні двері мають великий успіх на міжнародному ринку, а експорт збільшується з року в рік. За статистикою, Польща є найбільшим експортером міжкімнатних дверей до ЄС, а на виробництві використовуються найсучасніші методи відповідно до випробувань європейських інститутів. Польські двері завойовують зарубіжні ринки, тому що виробники пропонують широкий вибір моделей, високу якість та відносно низькі ціни. Найбільше продукції експортується до Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії та Чехії.

Польські міжкімнатні двері

Завдяки значному прогресу в галузі будівельних технологій, польські виробники пропонують клієнтам унікальні конструкції – від дуже простих до сучасних, у тому числі розсувних і, наприклад, з електричним керуванням. Від такого різноманіття може закрутитися голова, коли доводиться робити вибір із цієї різноманітності.

Польські двері – відмінні параметри

Ринок міжкімнатних дверей дуже різноманітний, причому не лише у плані наявних моделей чи матеріалів з яких виготовляється продукція, а й щодо застосування сучасних інноваційних технологій. Про високу якість продукції свідчать такі параметри, такі як термін експлуатації, стійкість до механічних пошкоджень, звукоізоляція – все це робить польську продукцію однією з найкращих на ринку.

На польському ринку представлено близько 2500 виробників і більше половини їхньої продукції продається за кордоном. Цей успіх зумовлений вигідними цінами, постійним удосконаленням продукції та запровадженням нових технологій. Висока якість, сучасні технології та низькі ціни – ось причини, які сприяли такому вражаючому зростанню продажів польських дверей на ринку ЄС та інших країн.

Де купити польські міжкімнатні двері?

Купити двері з Польщі можна в нашому Інтернеті магазині дверей InteriorDoors. У каталозі ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Періодично проходять різні акції, розпродажуможливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг – доставку по Києву, професійний монтаж дверей (Київ та передмістя).