Підбір за параметрами

Нестандартні розміри
Товщина полотна
Чверть на полотні

Знижки

Розсувні двері

Показано 1 - 12 з 12 товарів
Показано 1 - 12 з 12 товарів

Купити розсувні міжкімнатні двері

Найчастіше ми стикаємося зі стереотипом, що розсувні двері - це двері якоїсь спеціальної конструкції. Насправді це звичайнісінькі двері, а розсувною її робить спеціальна фурнітура.

Практично будь-які міжкімнатні двері можна зробити розсувними. Вище наведено кілька прикладів з різних цінових категорій.

З чого складається конструкція розсувних дверей

Дверне полотно. Щоб воно було розсувним, повинна бути можливість прикрутити систему зверху і зробити фрезерування паза знизу. Це можливо зробити практично з будь-яким полотном, крім дверей типу Глазго, де скло виходить до краю полотна або відсутня нижня перемичка.

Розсувна система. У мінімальній комплектації складається з:

 • механізм розсувної системи
 • верхня направляюча
 • нижня направляюча
 • ручки-купе

Існує величезна кількість різних механізмів розсувних систем. Розглянемо найпростіший варіант, що складається з двох роликових механізмів з підшипником. Вони однією стороною (кареткою, кронштейном) прикріплюються до верхнього торця полотна, а другою (роликами) вставляються в верхню напрямну. Ролики виготовлені зі спеціального полімеру, стійкі до стирання, забезпечують легкий і плавний хід. У комплекті йде два фіксатора, які фіксують двері в крайньому положенні і не дають їй випасти з профілю. Також є нижня пластикова або металева напрямна, яка кріпиться до підлоги в одній площині з дверним полотном і рухається по пазу або направляючій в нижній частині полотна.

Фурнітура для розсувних міжкімнатних дверей

Верхній профіль - це товстостінна алюмінієва напрямна, по якій рухаються ролики механізму. Він кріпиться до стіни або до стелі над прорізом за допомогою кутників або дерев'яного бруса. Довжина профілю буває різною, найбільш поширені - 1.8, 2, 3 і 3.6 м. Профіль закривається (з естетичної точки зору) добірною дошкою або спеціальними комплектами, які останнім часом почали випускати виробники дверей.

Нижня направляюча - алюмінієвий П-подібний профіль, який кріпиться в паз в нижньому торці дверей і служить направляючою для маячка при відкриванні та закриванні дверей.

Ручки-купе. Ручки для розсувних - це втоплені в дверні полотна ручки, які не виступають за край полотна і не заважають при закриванні. Вони можуть бути як звичайними так і з замком. Форма ручок може бути прямокутною, з закругленими краями або взагалі кругла.

При установці розсувних дверей торці отвору в стіні можуть бути облагороджені як за допомогою штукатурки, фарбування і т.д., так і за допомогою доборів і лиштви.

Розсувні двері можуть переміщатися як уздовж стіни так ховатися в нішу, наприклад, з гіпсокартону. Варіант з нішею більш оригінальний, але може потребувати демонтажу та повторного монтажу ніші при виникненні проблем з механізмом розсувної системи або кріпленням профілю.

На розсувну систему може навішуватися як одні двері так і кілька. Іноді бувають дуже складні варіанти реалізації, в нашій практиці, наприклад, була установка чотирьох розсувних дверей в одному отворі, які рухалися по напрямних в два ряди і певним чином тягнули одне одного.

Приклади розсувних дверей

Розсувні двері з одного дверного полотна

Розсувні двері з одного дверного полотна

Розсувні двері з 2-х дверних полотен

Розсувні двері з 2-х дверних полотен

Переваги розсувних дверей

У розсувних дверей перед класичною розпашною є деякі переваги:

 • Компактність. Такі двері економлять простір. Їх можна використовувати не тільки для поділу кімнат, але і в якості перегородок для закриття різних ніш і навіть кутів. Також вони підходять для гардеробних або для створення складських приміщень на кухні.
 • Доступ. Розсувні двері дозволяють по максимуму використовувати ширину отвору, так як в розпашному варіанті він частково зменшується за рахунок дверної коробки.
 • Оптичне розширення житлової площі. Двері займають менше місця, а ще цей ефект більш очевидний якщо в ній використовується максимальна кількість скла. Це робить кімнату яскравіше і більше, а суміжний житловий простір виглядає більш відкритим.
 • Надійність. Розсувні механізми - це досить стабільна добре продумана конструкція, яка буде працювати протягом тривалого періоду часу. Шум, що видається в процесі руху двері досить тихий.

До недоліків можна віднести недостатню звуко- і шумоізоляцію, а також проникнення запахів за рахунок відсутності щільного прилягання полотна до стіни. Фурнітура повинна бути якісною і вибиратися з запасом по навантаженню щоб уникнути виходу її з ладу.

Розсувні двері на замовлення

В доповненні до стандартних розмірів ми також можемо запропонувати розсувні двері нестандартного розміру. Кількість моделей, які можна виготовити в нестандартних розмірах, трохи менше ніж стандартних, але тим не менше вибір досить широкий. З моделей, які можна зробити в найкоротші терміни, рекомендуємо звернути увагу на двері Корфад - це не тільки близько 100 моделей, а й висока якість виробів.

Установка розсувних дверей

Встановити розсувні двері Ви можете як самостійно так і за допомогою наших майстрів у яких є весь необхідний інструмент для якісної установки. З цінами на установку можна ознайомитися в розділі «Встановлення дверей».

Часті питання про міжкімнатні двері розсувні

 • Які міжкімнатні двері розсувні найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима розсувні є моделі:

 • Які двері розсувні найпопулярніші в 2024 року?

  Найпопулярніші моделі розсувні в цьому році:

 • У розсувних дверей ролики з 2-х сторін або тільки зверху?

  Ролики монтуються тільки зверху і на них припадає все навантаження. Знизу двері фіксуються за допомогою маячка, який переміщується в направляючій в нижній частині полотна.

 • Чи можна ставити розсувні двері у ванну і туалет?

  Можливо. Але при використанні звичайної системи за рахунок не щільного прилягання полотна до стіни буде не дуже хороша звукоізоляція, а також часткове проникнення запахів.

 • Можна зробити розсувні двері нестандартного розміру?

  Можливо. Досить багато виробників виробляють двері нестандартних розмірів, наприклад, ТМ Корфад. Звертайтеся до нас і ми підберемо оптимальний для Вас варіант.

 • Як встановити розсувні двері самостійно?

  Розсувні двері не складно встановити самостійно за допомогою інструментів, які є в Вашій оселі. З нестандартного Вам знадобитися хіба що фрезер для пробору паза під нижню направляючу і врізку ручок.

 • Яка фурнітура необхідна для установки розсувних дверей?

  Для установки Вам знадобиться – розсувний механізм, верхній профіль, нижня напрямна і ручки-купе.