Через відключення світла, при відсутності зв'язку за вказаними на сайті номерами, прохання телефонувати на резервний номер
(073) 868-10-46

Двері Verto

Показано 1 - 5 з 5 товарів
Показано 1 - 5 з 5 товарів

Фабрика Двері «БудМайстер» – один із найбільших виробників міжкімнатних дверей на території України. Компанія більш ніж 20 років працює на ринку будівельних столярних виробів, випускаючи широкий асортимент продукції під торговою маркою Verto. За роки своєї роботи вона зарекомендувала себе як надійний виробник, що випускає широкий асортимент міжкімнатних дверей, що дозволяють кожному клієнту знайти варіант, що ідеально відповідає його смакам.

На сьогоднішній день продукція VERTO завоювала довіру покупців на ринку міжкімнатних дверей високою якістю, сучасним дизайном та відмінним співвідношенням «ціна/якість».

Переваги міжкімнатних дверей VERTO

Двері ТМ VERTO – це оптимальне співвідношення вишуканого стилю, європейської якості та прийнятної ціни. Високий стандарт досягається завдяки високотехнологічному обладнанню, багаторівневій системі контролю та особливій увазі фахівців навіть до найдрібніших деталей.

Фабрика пропонує понад 220 моделей міжкімнатних дверей у семи різних покриттях з великим асортиментом кольорів. Всі моделі пропонуються в одно- та двостулковому виконанні та можуть бути виготовлені у нестандартних розмірах.

Переваги міжкімнатних дверей VERTO

Окрім дверних полотен фабрика VERTO виробляє дверні коробки, пороги, додаткові планки, фрамуги, розсувні системи, підбирання та інші аксесуари до дверних полотн, забезпечуючи покупця необхідним асортиментом при виборі продукції. Фабрика постійно збільшує обсяги виробництва, оновлюючи модельний ряд продукції, що робить ТМ Verto однією з найбільш прогресуючих торгових марок у країні.

Виробництво дверей ґрунтується на застосуванні зарубіжних технологій. Автоматизований процес дозволяє висококласним фахівцям контролювати якість продукції кожної стадії виготовлення: від підбору матеріалів до отримання продукції покупцем. Продукція Фабрики VERTO відповідає необхідним будівельним вимогам, що підтверджується наявністю сертифікатів якості ISO 9001.

Завдяки застосуванню нових технологій та матеріалів, двері перестали бути просто універсальним елементом, що забезпечує зв'язок приміщень. До них пред'являються більш жорсткі вимоги до технічних характеристик, якості, дизайну та гарантійного терміну. Сьогодні це можливо, оскільки сучасні автоматизовані технології дають таку можливість.

Виробництво дверей Верто

Виробництво міжкімнатних дверей VERTO відбувається на сучасному деревообробному обладнанні німецьких та італійських виробників із застосуванням новітніх технологій та екологічно чистих матеріалів.

Сушильний комплекс з автоматизованою системою управління дозволяє фабриці VERTO виробляти продукцію з деревини найвищої якості. Виготовлення дверей Верто здійснюється командою понад 100 досвідчених фахівців, об'єднаних спільною метою — випускати якісну продукцію європейського рівня, роблячи її більш надійною та доступною для кожного покупця.

В даний час виробництво міжкімнатних дверей є багатоетапним технологічним процесом з контролем якості на кожному етапі виробництва, що дозволяє виробляти продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти двері з елементами різноманітного декору, надаючи дверям індивідуальність, витонченість, легкість та завершеність. Унікальна фактура та широка кольорова гама роблять двері ТМ Верто оригінальною прикрасою будь-якого інтер'єру.

Фабрика VERTO постійно вдосконалюється, використовуючи передові технології та інноваційні розробки. Постійно модернізуються вироби, розширюється асортимент матеріалів їх виготовлення. Фабрика пропонує продукцію та сервіс високої якості для комфорту.

Основний принцип роботи фабрики Верто – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Постійний контроль якості, уважне ставлення до клієнтів роблять співпрацю з фабрикою приємною та плідною.

Купити міжкімнатні двері VERTO у Києві

Отримайте чудову якість та стиль з міжкімнатними дверима VERTO. Поліпшіть зовнішній вигляд вашого будинку та створіть затишну атмосферу з якісними дверними конструкціями. Вибираючи VERTO, ви отримуєте не тільки функціональність, а й чудовий дизайн, який поєднується з будь-яким інтер'єром.

Не втратьте можливості створити ідеальне поєднання стилю, комфорту та безпеки у своєму будинку. Купуйте міжкімнатні двері VERTO у Києві та створіть привабливий та функціональний простір, який радуватиме вас та ваших гостей.

Замовте зараз і отримайте чудові міжкімнатні двері VERTO для вашої квартири або будинку в Києві. Зверніться до нас сьогодні і дайте вашому будинку новий вимір якості та стилю!