Розпродаж дверей зі складу

Розпродаж залишків міжкімнатних дверей

Що таке розпродаж залишків міжкімнатних дверей? Якщо ви вирішили змінити міжкімнатні двері, то в першу чергу вам потрібно визначитися з тим, що ви хочете купити. Це можуть бути двері економ-класу, двері середнього класу, двері люкс класу, а також двері ексклюзивні. Якщо ви хочете придбати двері, зверніть увагу на їх дизайн. Якщо ви вибираєте двері, то не варто забувати і про їхню якість.

Міжкімнатні двері – невід'ємна частина будь-якого інтер'єру. Вони не тільки виконують свою пряму функцію, але й створюють у приміщенні атмосферу затишку, комфорту та тепла навіть незважаючи на те, що вони могли бути куплені із залишків дверей на складі. Але щоб вони прослужили довго, їх треба правильно доглядати. Якщо цього не робити, то вони швидко прийдуть у непридатність, а в деяких випадках взагалі можуть зламатися.

Розпродаж дверей зі складу

Якщо ви купуєте двері на розпродажі зі складу, то, швидше за все, отримаєте знижку на товар, яка може бути невеликою так і досягати 50%, а іноді навіть і більше. Продаж залишків міжкімнатних дверей зі складу передбачає можливість купити двері за нижчою ціною, ніж вони зазвичай продаються.

На нашому складі завжди є кілька дверей на розпродажі зі складу. Двері розпродаються з наступних причин:

 • складські залишки колись популярних моделей;
 • моделі з новим дизайном, попит на які виявився нижчим, ніж очікувалося;
 • замовні моделі, що були подані на виробництво з помилкою розміру, скла, кольору;
 • моделі, які були врізані не на той бік відкриття.

Розпродаж дверей зазвичай означає, що покупець не має можливості придбати їх у потрібній кількості, якщо дверей треба багато.

Часті питання про міжкімнатні двері зі складу

 • Які міжкімнатні двері зі складу найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима зі складу є моделі:

  • Які двері зі складу найпопулярніші в 2024 року?

   Найпопулярніші моделі зі складу в цьому році:

   • Що таке розпродаж залишків міжкімнатних дверей?

    Розпродаж залишків міжкімнатних дверей – це продаж за зниженими цінами абсолютно нових полотен, які зняті з виробництва як повністю, так і у певному кольорі. Іноді це просто залишки дуже популярних моделей. Якщо Вам потрібна невелика кількість дверей – це можливість купити якісні двері з великою знижкою.

   • Де можна купити міжкімнатні двері зі складу?

    Наш Інтернет-магазин InteriorDoors знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Степана Бандері (Московський) 11, недалеко від м. Петрівка (Почайна).
    Зверніть увагу, це не Епіцентр, адреса Епіцентру – просп. Степана Бандері 11А.
    Будь ласка, уточнюйте наявність конкретних моделей, що залишаються на залишках на складі, та іншу інформацію заздалегідь по телефону.