Двері до стелі

Показано 1 - 3 з 3 товарів
Показано 1 - 3 з 3 товарів

Міжкімнатні двері до стелі

Великі кімнати з високими стелями мають власний піднесений ефект. Але інтер'єр можна зробити ще ефектнішим за допомогою відповідних міжкімнатних дверей від підлоги до стелі.

Двері до стелі – це елемент дизайну в домашній обстановці, який неможливо помітити. Вони просто повинні відповідати приміщенню, як у матеріалі, і за розмірами. Двері від підлоги до стелі, як і подвійні двері, створюють приголомшливий ефект і ще більше розширює ваші приміщення. Вони також є добрим вибором, коли необхідно підкреслити вертикаль у кімнаті.

Високі кімнати задовольняють наше прагнення свободи і просто означають розкіш у житті. Ті, хто оснащує високі стелі міжкімнатними дверима заввишки з кімнату, досягають максимального простору в дизайні інтер'єру.

Двері прихованого монтажу до стелі

У дверях прихованого монтажу від підлоги до стелі немає перемички стіни над дверима, завдяки чому виходить мінімальний дизайн інтер'єру. Саме тому двері заввишки з кімнату завжди мають бути по можливості з прихованою коробкою і без наличників. Так можна досягти бажаного сучасного елегантного ефекту.

Двері прихованого монтажу до стелі

Оскільки немає чітких розділових ліній між стіною, стелею та прихованими дверима, створюється абсолютно нова та стильна атмосфера. Особливо у великих приміщеннях двері невидимки від підлоги до стелі виглядають ще ефектніше і надають приміщенню щось величне.

Проте, не завжди повинні бути дуже високі кімнати, в яких двері прихованого монтажу від підлоги до стелі справляють гарне враження. Маленькі кімнати завдяки їм збільшуються і загалом здаються світлішими та привабливішими.

У великих кімнатах приховані двері до стелі також можна використовувати для розділення двох кімнат, при цьому не дуже помітні. Невидимі двері особливо підходять для збільшення площі приміщення або для поділу приміщення на два невеликі приміщення.

Розсувні міжкімнатні двері до стелі

Розсувні двері висотою в кімнату підкреслюють усю висоту приміщення і є складовим елементом послідовної реалізації концепції просторого приміщення. Особливо високі кімнати набувають таким чином додаткової ширини: міжкімнатні двері від підлоги до стелі в квартирах старих будівель ще більше посилюють вишукану, високоякісну та ексклюзивну атмосферу просторих кімнат, що сягають корінням в історію. Але навіть низькі приміщення набувають величезної елегантності з ними, тому що міжкімнатні двері від підлоги до стелі завжди є синонімом вишуканого, сучасного дизайну дверей. Візуальний баланс та просторові орієнтири також є перевагами високих дверей між двома приміщеннями.

Високі і при цьому економні простір двері від підлоги до стелі є справжніми приманками для очей в інтер'єрі і надають кожній квартирі та кожному будинку незвичайний, індивідуальний вигляд. Розсувні двері мають додаткову перевагу, яка переконує в ефективності використання простору, оскільки двері проходять у стіні і не вимагають місця для відкриття, створюючи додатковий простір для зберігання.

Скляні двері до стелі

Скляні двері до стелі кріпляться до стелі через спеціальні профілі, на які навішується розсувне полотно. Це особливо підходить для тих випадків, коли стіна не є несучою або це гіпсокартонна стіна без спеціального посилення.

Скляні двері – це не просто компроміс, а можливість створити вражаюче просторове сприйняття. Різноманітні візерунки нададуть звичайному склу екстравагантного вигляду, а мінімалістичні лінії – чіткий образ, які цілісно впишуться у світлову структуру приміщення.

Двері до стелі в інтер'єрі

Двері до стелі – це вироби, які виготовляються за індивідуальним замовленням. Це не типове рішення "проблеми", якщо ви хочете встановити нові міжкімнатні двері під час ремонту. Двері, виготовлені за індивідуальним замовленням, є вершиною індивідуальності для любителів дизайну інтер'єру, які хочуть втілити в життя двері своєї мрії для свого будинку.

Міжкімнатні двері до стелі – фото в інтер'єрі

Міжкімнатні двері до стелі – фото в інтер'єрі

Двері, виготовлені точно за вашими розмірами, є виразом вашого індивідуального стилю. Виберіть необхідний тип дверей та матеріал для виготовлення дверей до стелі за індивідуальним замовленням, використовуйте скло, якщо хочете, підберіть зі смаком дверні ручки та прикрасьте їх, наприклад, молдингами або іншим декором.

Ціна дверей від підлоги до стелі

Купити двері до стелі можна у нашому магазині. Враховуючи, що такі вироби виготовляються лише за індивідуальним замовленням, ціна на двері до стелі дорівнює вартості блоку якісних міжкімнатних дверей, а також може бути вищою залежно від матеріалу та розмірів.

Таких дверей ніколи не буде, всі вони мають індивідуальні розміри і виготовляються тільки під клієнта. Терміни виготовлення в більшості випадків індивідуальні та їх можна дізнатися у менеджера магазину.

Часті питання про міжкімнатні двері до стелі

 • Які міжкімнатні двері до стелі найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима до стелі є моделі:

 • Які двері до стелі найпопулярніші в 2024 року?

  Найпопулярніші моделі до стелі в цьому році:

 • Двері якої максимальної висоти можна виготовити?

  Можна виготовити двері прихованого монтажу висотою до 2500 мм та висотою до 2430 мм для розсувних дверей.

 • Якої висоти бувають двері?

  Майже всі міжкімнатні двері (полотна) в Україні на сьогодні виробляються висотою 2000 мм. Висота блоку у зборі залежить від товщини коробки та зазвичай становить 2040-2060 мм.