Підбір за параметрами

Тип полотна
Нестандартні розміри
Чверть на полотні

Знижки

Экошпон

per page
Показано 1 - 12 з 199 товарів
Показано 1 - 12 з 199 товарів

Екошпон в фінішному покритті міжкімнатних дверей

Якісні міжкімнатні двері з покриттям екошпон значно перевершують двері ламіновані. Такі двері користуються великим попитом, тому що при ціні нижче дверей шпонованих вони мають зовнішній вигляд дерев'яних дверей.

Такий ефект досягається шляхом нанесення шару пластику на готове дверне полотно, який імітує забарвлення і фактуру дерева "під натуральний шпон". При тому, що вартість дверей в екошпоні нижче, ніж дверей в шпоні натуральному, по якостям вони значно надійніше. Двері з покриттям екошпон менш схильні до впливу ультрафіолету, практично не вицвітають, не піддаються впливу кислот і лугів, стійкі до впливу вологи.

Зблизька можливо відрізниити екошпон від шпону натурального, але це ні разу не погіршує його зовнішній вигляд. Асортимент моделей в покритті екошпон сьогодні дуже великий. Велика кількість забарвлень і текстур, величезна кількість моделей і приємна ціна.

При покупці зверніть увагу на якість обробки, наскільки рівно вона лежить на полотні, щоб не було відслонень на торцях, здуття, горбків і вм'ятин.