(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger
Цього товару немає в наявності
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | див. Опис |
| Поверхня | фарбоване |
| Тип полотна | глухе + фрезерування, зі склом (сатин 1-сторонній) |
| Дизайн | класика, прованс |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ Ваші Двері |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Двері QUADRO 5.1 виробляються в таких комплектаціях:
5.1 R – полотно з фрезеруванням шириною 20 мм
5.1 GTR – полотно зі склом товщиною 20 мм, товщина накладки на склі 5 мм
5.1 – полотно з фрезеруванням шириною 35 мм
5.1 GT – полотно зі склом товщиною 35 мм, товщина накладки на склі 8 мм
5.1 G – полотно зі склом, з фрезерування шириною 35 мм
Двері міжкімнатні серії «QUADRO» виготовлені з добірної деревини, а також високоякісного вологостійкого HLS. Матеріали, використовувані у виробництві дверей серії «QUADRO» від кращих німецьких і італійських виробників не тільки екологічно безпечні, але і мають всі необхідні сертифікати.
Є можливість фарбування дверей серії «QUADRO» в будь-який колір по каталогах RAL, NCS, WCP, нанесення патини, глянцю, покриття «0% Gloss», виготовлення нестандартних розмірів.
Серія дверей «QUADRO» створює комплексне дизайнерське рішення, яке дозволяє створити гармонійний інтер'єр з ідеального поєднання дверей, меблевих фасадів, меблів, накладок на вхідні двері, стінових панелей і плінтусів.
Тип 1: білий колір, слонова кістка RAL-1013, кремовий RAL-9010
Тип 2: сірий шовк RAL-7004, капучино RAL-1019, ваніль RAL-1015, білий шовк RAL-9002; RAL-7030/7047/7038/7044 кава з молоком WCP-107, блакитний №4, ліловий WCP-149, димчасто-блакитний №6, фісташковий №10, ніжно-фісташковий WCP-235
Тип 3: Решта по палітрам RAL / WCP / NCS. Замовлення в роботу не приймаються в кольорах: RAL 9007, 9006, 1035, 1036, 4011, 7048, 4012, 5025, 6036, 9022, 8029, 9023, 5026, 6035, 2013, 3032, 3033.
| Параметри | Полотно | Короб | Лиштва | Добірна дошка |
|---|---|---|---|---|
| Висота, мм | стандарт 2000, макс. 2450 | стандарт 2070, макс. 2600 | стандарт 2150, макс. 2600 | стандарт 2070, макс. 2600 |
| Ширина, мм | 600, 700, 800, 900, макс 900 | 75, четверть 34/40 мм | 60/80 | стандарт 90/180 |
| Товщина, мм | 40 | 40 | 12 | 12 |
| Стандартний блок | Стандартний отвір | ||
| без порога | поріг з чвертю | поріг плоский | |
| 2040*665 | 2050*670 | 2055*665 | 2070*690 |
| 2040*765 | 2050*770 | 2055*765 | 2070*790 |
| 2040*865 | 2050*870 | 2055*865 | 2070*890 |
| 2040*965 | 2050*970 | 2055*965 | 2070*990 |
Коробка 40*75*2070 мм – для дверей без чверті, які будуть встановлюватися на карткові, накладні або приховані петлі.
Коробка 34*75*2070 мм – для дверей без чверті, які будуть встановлюватися на торцеві петлі.
Також, при установці дверей на торцеві петлі необхідно використовувати лиштву товщиною 10 мм (товщина стандартної лиштви 12 мм).

Двері QUADRO 5.1 поставляються з фабрики з врізкою під замок AGB і петлі. Ми підберемо і укомплектуємо Ваше замовлення дверними ручками в широкому ціновому діапазоні.
Придбати двері QUADRO 5.1 можна в нашому магазині. На даний момент всі двері цієї серії виробляються тільки під замовлення. Терміни виробництва можуть залежати від розмірів і кольору покриття, уточнюйте у менеджера до замовлення. Можлива як доставка по Києву і області нашим автомобілем, так і самовивезення з нашого складу. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.