Ми працюємо. Актуальні ціни уточнюйте за контактними телефонами.

iDoors

Показ 1 - 1 з 1 товара
Показ 1 - 1 з 1 товара

Колекція прихованих дверей iDoors Папа Карло

iDoors – двері з алюмінієвим коробом прихованого монтажу під подальшу обробку (фарбування / штукатурка / шпалери)

Зверніть увагу! У дверному полотні (на замковій стороні) встановлений регульований випрямляч дозволяє, при необхідності відрегулювати вигин полотна.

Комплект iDoors підготовлений до монтажу

Prime (с) – дверне полотно зовнішнього відкривання з обробкою поліпропіленовим покриттям RENOLIT (Німеччина) під подальшу фарбування (торець – кромка під фарбування) товщина 40 мм. Короб з цільного анодованого алюмінію прихованого монтажу "стандарт" зовнішнього відкривання (для дверного полотна висотою 2000 мм.) З врізкою місць для фурнітури в полотно і короб (замок + 2 приховані петлі) з ущільнювачем, куточками і кріпленням для збірки.

Prime-AL (с) – дверне полотно зовнішнього відкривання з обробкою поліпропіленовим покриттям RENOLIT (Німеччина) під подальшу фарбування (торець – алюміній) товщиною 42 мм. Короб з цільного анодованого алюмінію прихованого монтажу "стандарт" зовнішнього відкривання (для дверного полотна висотою 2000 мм.) З врізкою місць для фурнітури в полотно і короб (замок + 2 приховані петлі) з ущільнювачем, куточками і кріпленням для збірки.

Prime-INSIDE (с) – дверне полотно внутрішнього відкривання з чвертю з обробкою грунтом під подальшу фарбування товщиною 45 мм. Короб з цільного анодованого алюмінію прихованого монтажу "INSIDE-AL" внутрішнього відкривання (для дверного полотна висотою 2000 мм.) З врізкою місць для фурнітури в полотно і короб (замок + 2 приховані петлі) з ущільнювачем, куточками і кріпленням для збірки.

Prime-AL INSIDE (с) – дверне полотно внутрішнього відкривання з обробкою поліпропіленовим покриттям RENOLIT (Німеччина) під подальшу фарбування (торець – алюміній) товщиною 45 мм. Короб з цільного анодованого алюмінію прихованого монтажу "INSIDE-AL" внутрішнього відкривання (для дверного полотна висотою 2000 мм.) З врізкою місць для фурнітури в полотно і короб (замок + 2 приховані петлі) з ущільнювачем, куточками і кріпленням для збірки.

Увага! Стоєва короба виготовляються з запасом на зазор від чистої підлоги = 10 мм.