Дверні ручки

per page
Показано 181 - 192 з 390 товарів
Показано 181 - 192 з 390 товарів

Вибираємо дверні ручки

Найкомфортнішими вважаються дверні ручки з латуні, так як цей метал не холодний на дотик. Саме з латуні зазвичай роблять ручки в Італії.

Від основного матеріалу ручки залежить міцність і довговічність фурнітури. Зовнішній же вид повністю визначається типом і якістю покриття. Особливо ексклюзивним вважається матове хромування і матове нікелювання. Часто в обробці дверних ручок використовують деревину цінних порід, сатиноване муранське або богемське скло. Такі дверні ручки будуть якщо не розкішшю, то справжньою пам'яткою будинку.

У будь-який поважає себе фурнітурної компанії є свої традиції обробки дверних ручок. Наприклад, в італійській компанії Mandelli проектуванням і реалізацією ідей займається цілий відділ. Саме ця компанії придумала зворотно-ресорну систему важеля, де язичок замку ховається при натисканні на дверну ручку. Ідея так сподобалася, що була запозичена усіма компаніями світу. В основному, компанія випускає ручки з чистої латуні з ексклюзивним покриттям, яке, перш за все, захищає їх від впливу навколишнього середовища. Новітня розробка компанії – покриття для вуличних ручок, на яке дається десятирічна гарантія –це в два рази більше звичайного гарантійного терміну.

Для того щоб захистити латунні ручки від корозії їх піддають багатоступеневій обробці: спочатку ретельно полірують, потім фарбують порошковими фарбами при температурі 180-200 ° C. Існують і інші способи – матове або поліроване хромування, оксидування (так робляться ручки "під бронзу") або нанесення золота з лаком. Силумін піддають тим же операціям, а алюміній полірують, фарбують або анодируют, завдаючи тонкий шар срібла. Сталеві ручки крім усього іншого можна ще латунірованная, оцинковувати, покривати фарбою. Ручки для вхідних дверей повинні витримувати навантаження в 80 кг, для міжкімнатних дверей 40-50 кг.

Вхідні ручки повинні бути оснащені захисними металевими накладками, щоб уникнути виламування ручок в процесі експлуатації. Негоду найкраще переносять поліровані і хромовані ручки з нержавіючої сталі, латуні і анодованого алюмінію. Не рекомендується оснащувати вхідні двері лакованими і забарвленими ручками, так як ці покриття вкрай недовговічні, також краще не ставити їх на двері в санвузол.

Часті питання про міжкімнатні двері дверні ручки

  • Які міжкімнатні двері дверні ручки найдешевші?

    На сьогоднішній день найдешевшими дверима дверні ручки є моделі:

  • Які двері дверні ручки найпопулярніші в 2024 року?

    Найпопулярніші моделі дверні ручки в цьому році:

  • Яке покриття краще?

    Найкраще покриття те, що пройшло стандартний процес гальванізації, тобто те, що має шар нікелю, три шари міді та захисно-декоративний шар.

  • Які ручки купують найбільше?

    В даний час в архітектурі простежується течія хай-тек і більшою популярністю користуються ручки на квадратній розетці. Але Вам слід виходити з особливостей стилю ремонту. Якщо Ви придбали двері класичного дизайну, краще поставити ручки класичного дизайну і вибрати колір бронза або золото.

  • Як правильно кріпити ручку до дверей?

    До дерев'яного полотна ручка кріпиться на три шурупи і фіксується бонечкою на квадраті. Саме правильна фіксація ручки на квадраті сприятиме правильній передачі зусилля на саму ручку при відкриванні дверей і не вирве її. Для кріплення ручки дверей до металевих дверей необхідно використовувати стяжні болти, які йдуть в комплекті.