Підбір за параметрами

Виробник

Gavroche

per page
Показано 1 - 12 з 49 товарів
Показано 1 - 12 з 49 товарів

TM GAVROCHE починається з розвитку ковальського ремесла у містечку Гроссувр у центрі Франції з 1739 року. Ковальських справ майстер Bernard Robert, головною спеціалізацією якого була холодна зброя, став виготовляти товари для дому - лампи, люстри, дверні ручки та дверні молотки. Свої вироби він маркував двома переплетеними літерами GR.

Дверні ручки GAVROCHE

Дружина подарувала йому первістка, якого вони назвали Gavroche. На честь цієї події Bernard виготовив ручку, яку встановили на дверях собору в Руан і, за переказами, вона приносила удачу кожному, хто до неї торкався.

Bernard робив дивовижні за красою лампи та ручки. Деякі з цих виробів можна побачити у музеї ковальства г. Гроссувр.

Нащадки Бернара Робера зареєстрували TM GAVROCHE у 1977 році. У 2007 році ця TM була продана групі компаній Moulin.

Компанія Moulin приділяє велику увагу якості матеріалів, що використовуються. Лозунг на упаковці «традиції французьких майстрів» зобов'язує слідувати тим шляхом, який вибрали раніше, забезпечивши визнання TM GAVROCHE.

Якість матеріалу та покриття дверних ручок GAVROCHE

У складі матеріалу, який використовується для виготовлення дверної ручки GAVROCHE має бути на менше 1,0% міді, яка забезпечує надійне та міцне зчеплення поверхні металу ручки із захисно-декоративним покриттям. Стандартний процес гальванування (нікель + три шари міді + декоративне покриття) забезпечує привабливість ручки GAVROCHE.

Щоб заощадити на виробництві ручки, достатньо пропустити будь-який етап гальванування. Замовник при цьому може отримати нижчу ціну і, відповідно, нижчу якість, яка при покупці кінцевим покупцем не буде помітною, а проявиться через два-три місяці (покриття починає зніматися з основного металу).

Правильна форма ручки GAVROCHE

Дизайнер, розробляючи модель ручки GAVROCHE, робить її такою, щоб задовольняла естетичним та ергономічним вимогам. Ручки мають довжину 13 см, але якщо зробити її довжиною 12 см - вона втратить свою привабливість, але при цьому коштуватиме дешевше. Покупець, який, можливо, придбає таку ручку, весь час відчуватиме певний дискомфорт. Хороший продукт має мати правильні форми!

Особливу увагу компанія приділяє литьовим формам, які забезпечують саме правильні форми ручки – рівні лінії та поверхні, гарні кути та багато інших нюансів. ТМ GAVROCHE пропонує правильну форму ручки, яка відповідає естетичним та ергономічним вимогам.

Моделі та кольори ручок GAVROCHE

Компанія Moulin має велику кількість моделей дверних ручок. У каталозі представлена тільки невелику частину з цього різноманіття. Компанія створює нові кольори та відкриває для своїх клієнтів класичні форми ручок зовсім в іншому поданні. GAVROCHE постійно експериментує і сподівається, що пропозиції щодо нових моделей ручок та кольорів будуть Вам цікаві.

Купити дверні ручки GAVROCHE

Купити дверні ручки GAVROCHE – стиль та функціональність в одному. Підкресліть елегантність вашого інтер'єру з якісними ручками дверей GAVROCHE. Насолоджуйтеся чудовим поєднанням стилю та функціональності, яке додасть витонченості вашим дверям. Завдяки широкому асортименту, у нас є ідеальні ручки для будь-якого дизайну та типу дверей.

Створіть перше враження, яке залишить слід. Дверні ручки GAVROCHE – це витвори мистецтва, які надають вашим дверям характеру та індивідуальності. Пропонуємо вишукані дизайни та матеріали найвищої якості, щоб задовольнити найвибагливіші смаки. Наша колекція дверних ручок поєднує в собі унікальні форми та текстури, які додадуть вашому інтер'єру розкіш та стиль.

Виберіть якість, виберіть стиль, виберіть дверні ручки GAVROCHE зараз!

Часті питання по дверях Gavroche серії Gavroche