(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка дверна МДФ 80*34 мм (телеск.) – 1550 грн.
Коробка дверна сендвіч 80*34 мм (телеск.) – 1950 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм (телеск.) крило 30 мм – 925 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм (телеск.) крило 65 мм – 975 грн.
Лиштва плоска МДФ 70*8 мм – 772 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1247 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2495 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1175 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2350 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 305 грн.
Плінтус 70х12х2060 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи 120х2070 мм – 1553 грн.
З'єднувач доборів МДФ – 49 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | бетон графіт, цемент світлий, дуб шервуд |
| Поверхня | ПВХ |
| Тип полотна | глухе |
| Дизайн | модерн, мінімалізм, хай-тек, лофт |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 38 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | КОРФАД, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Коробка із ущільнювачем
Коробка з ущільнювачем
Лиштва плоска телескоп
Плінтус підлоговий
Доборна дошка МДФ
Комплект обшивки
Білий Мат
Патина Смоки
Ясен Шовковий
Кастелло пастельний
Кастелло Карамель
Вільха Гірська
Каштан Бурбон
Бетон Графіт
Ясен Граніт
Ясен Сталевий
Сатин Перлинний
Цемент СвітлийДвері Monro поставляються з фабрики без фурнітури. Ми підберемо та укомплектуємо Ваше замовлення всією необхідною фурнітурою.
Придбати двері Monro виробництва компанії Korfad Express можна в нашому магазині. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.