(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Дизайн | мінімалізм |
| Розмір блоку (ширина*висота) | 860*2050 мм, 960*2050 мм |
| Колір зовні/всередині | однаковий |
| Фарбування короба | однокольорове |
| Товщина дверного полотна | 50 мм |
| Товщина металу полотна | 0,7 + 0,7 мм |
| Параметри обробки (зовні/всередині) | метал 0,7 мм / метал 0,7 мм |
| Тип коробу | гнутий профіль |
| Товщина короба | |
| Заповнення полотна | мінвата |
| Заповнення короба | ні |
| Кількість петель | 2 |
| Тип ручки | на планці |
| Модель замку | циліндровий (аналог Kale 152-R) |
| Циліндр | перевірочний |
| Броненакладка на циліндр | ні |
| Вічко | ні |
| Лиштва | так |
| Відкривання | зовнішнє |
| Наявність | складська програма |
| Виробництво | Редфорт |
| Країна виробництва | Україна |