Новинки

Скляні

Скляні двері в будинок, квартиру або офіс

Скляні двері в будинку, квартирі або офісі поділяють простір і створюють неповторний стиль комфорту, відчуття простоти і прозорості. Матеріалом для скляних дверей є загартоване скло, яке безпечно і міцніше звичайного в 5-7 разів. Скляні двері набирають популярність все швидше і швидше через свою зручність і практичність, і є однією з основних частин інтер'єру для Вашого приміщення.

Скляні та дзеркальні поверхні в інтер'єрі значно збільшують обсяг простору, створюють відчуття легкості в дизайні. Скляні двері здатні розмити зони і створити плавний перехід між приміщеннями.

Двері зі скла можуть бути одно- і двостулковими, матовими, кольоровими, прозорими, мозаїчними. Такий великий вибір дозволяє підібрати найбільш підходящу модель скляною двері. Прозорі двері найкраще виглядають в широких дверних отворах, для ванних кімнат, туалетів та душових кабінок краще підходять матові або тоновані двері.

При виборі скляних дверей варто враховувати кути падіння сонячних променів на неї, тому при розташуванні дверей навпроти вікна слід віддавати перевагу моделям матовим або покриттям антивідблиску.

Двері зі скла мають велику масу, тому кріплення дверної коробки має бути надійним. Установка коробки проводиться з зазором у стін, який запінюється монтажною піною, після чого коробка закривається декоративними панелями. Далі проводять установку полотна двері на петлі, з попередніми кріпленням петель на самих дверей. При роботі зі склом необхідно використовувати спеціальні гумові або пластикові прокладки, а затягування болтових з'єднань виробляти до певної величини, не допускаючи перетяжки. Щоб двері не розбилася при експлуатації, на дверному блоці встановлюють гумові обмежувачі у вигляді роликів або гумового шнура по всьому периметру двері.

Скляні двері мають низьку тепло- і звукоізоляцією, тому установка таких дверей не виправдання в спальнях. Вони не вимагають особливо складного догляду, скло необхідно лише зрідка протирати сухою ганчіркою і чистять.

До відмінних властивостях скляних дверей можна віднести їх пожежобезпечність – гартоване скло не горить і не лопається при високих температурах, а також не виділяє шкідливих речовин.