Глянцеві

Показ 1 - 1 з 1 товара
Показ 1 - 1 з 1 товара

Зараз у моді як глянсові так чи сатиново-матові поверхні дверей. Тим не менш, кількість дверей, що виробляються з матовою поверхнею, значно більша. Кольорові або класично білі двері вражають своїм особливим зовнішнім виглядом та міцною фінішною поверхнею.

Переваги глянцевих дверей

Глянцеві двері відрізняються міцною поверхнею. Завдяки багаторазовим покриттям та прозорому лаку, що твердне під впливом ультрафіолету, як захисний шар, ці двері стійкі до механічних та хімічних впливів.

За глянсовою поверхнею особливо легко доглядати, оскільки її можна легко очистити вологою ганчіркою та стандартними засобами для чищення. Глянцева поверхня особливо популярна в будинках, де є діти, або для часто використовуваних дверей.

Вибір кольорів фарби практично необмежений, пропонуючи широкий вибір варіантів дизайну. Глянцеві двері доступні практично у всіх кольорах RAL, тому не встановлюють обмежень для індивідуального дизайну. Проте найпопулярнішим кольором все ж таки залишається білий.

До переваг глянсових міжкімнатних дверей можна віднести:

 • різні кольори;
 • легкий догляд та очищення;
 • міцна поверхня;
 • різноманітні стилі та дизайни;
 • широкий вибір моделей.

Що таке кольори RAL?

Кольори RAL – це серія систем кольорів і каталогів кольорів, що використовуються в усьому світі, кожна з яких включає палітру стандартизованих кольорів. Оскільки кожен колір має унікальний номер, кольори фарб і лаків можуть бути точно передані без необхідності надання зразка кольору.

Коліри RAL для глянсових дверей

Глянцеві двері можна вибрати в різних кольорах. Деякі кольори RAL особливо популярні. До класики серед глянсових дверей відносяться білі двері. Вони одночасно позачасові та елегантні та надають приміщенню сучасного вигляду. Найпопулярніший колір RAL для білих дверей – чистий білий RAL 9010. Також популярні двері у модному кольорі – антрацитово-сірий RAL 7016.

Сміливі кольори також стають все більш популярними. Як у яскраво-червоному, так і у вишуканому синьому кольорі, глянсові двері стануть яскравим акцентом у вашому житловому просторі.

Варіанти дизайну глянсових дверей

Глянцеві двері вражають не лише великим вибором кольорів, а й різноманітними варіантами оформлення дверної поверхні.

Проста гладка поверхня підходить як для білого, так і для особливо яскравих кольорів. Елегантні панелі або скляні вставки підкреслять стильний характер глянцевих дверей. Поєднавши сучасну глянсову поверхню із чарівністю стилю заміського будинку, ви отримаєте унікальний елемент дизайну.

Купити глянцеві міжкімнатні двері

Двері з фарбованою поверхнею доступні у всіх кольорах, а численні дизайни дозволяють поєднувати їх з будь-яким стилем. Але на складі можуть бути тільки білі глянцеві двері.

Завдяки великому розмаїттю кольорів та різним моделям пофарбованих дверей знайдеться щось на будь-який смак. Вони не тільки вражають своїми привабливими кольорами, але й привертають увагу простими кольорами з різною конфігурацією поверхонь. Всі фарби абсолютно рівні та гармонійно вписуються в будь-яке житлове приміщення.

Часті питання по дверях глянсові

 • Які міжкімнатні двері глянсові найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима глянсові є моделі:

  • Які двері глянсові найпопулярніші в 2024 року?

   Найпопулярніші моделі глянсові в цьому році:

  • Які популярні кольори RAL для глянцевих дверей?

   Найпопулярнішими кольорами RAL для глянсових дверей є чистий білий RAL 9010 та антрацитово-сірий RAL 7016. Також популярні яскраво-червоні та сині відтінки.

  • Які переваги глянсових дверей?

   Глянцеві двері відрізняються міцною поверхнею, легкістю догляду, різноманітністю кольорів, стилів та дизайнів, а також широким вибором моделей.