(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger
Цього товару немає в наявності
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | див. Опис |
| Поверхня | фарбоване, шпон |
| Тип полотна | триплекс |
| Дизайн | хай-тек, модерн |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Двері Neo ПО виготовляються під замовлення. Термін виготовлення – 5-8 тижнів в залежності від кольору. Модель виробляється в 8 колірних групах:
Тип 1: дуб натуральний
Тип 2: венге, дуб білений, сандал, дуб файн-лайн, дуб сірий, горіх міланський, тік, горіх каналето, дуб королівський, альпійський горіх, ебен мілано, палома, темний горіх, біла емаль
Тип 3: дуб сивий з фландрами, горіх балтімор, венге луізіана, венге амаретто, дуб сивий, дуб класичний , дуб пастельний, дуб чорно-білий, оливка пріма, оливка ардженто, натуральний дуб покраска біла/чорна
























Можливе фарбування дверей Neo ПО білою емаллю або фарбування по каталогу RAL. Націнка в залежності від кольору від 10 до 40%.
Зверніть увагу!
Торці стоєвих і перемичок мають форму чіткого квадрата без заокруглень.
В даному модельному ряді за замовчуванням шпон розташований – вертикально.
За замовчуванням двері не шпоновані з верхнього і нижнього торців.
Полотна цього модельного ряду неможливо зробити внутрішнього відкривання.
Враховуючи те, що шпон є модифікованим – можливе незначне відхилення кольору чи відтінку, що не дає приводу для рекламації.
За замовчуванням двері виробляються зі склом триплекс молочний. За додаткову плату скло може бути замінено на сатиноване або чорне. Також скло може бути замінено на дзеркало. Для декорування скла можуть бути використані кристали Сваровскі (Swarovski).
Нестандартні розміри дверей Neo ПО по висоті:
Нестандартні розміри дверей Neo ПО по ширині:
Двері Neo ПО поставляються з фабрики без фурнітури і без врізки. Ми підберемо і укомплектуємо Ваше замовлення всією необхідною фурнітурою.
Придбати двері Neo ПО можна в нашому магазині. На даний момент всі двері виробляються тільки під замовлення. Терміни виробництва можуть залежати від моделі та кольору покриття, уточнюйте у менеджера до замовлення. Можлива як доставка по Києву і області нашим автомобілем, так і самовивіз з нашого складу. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.
Можлива доставка дверей Neo ПО нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області - Буча, Ірпінь, Вишневе, Коцюбинське, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Ворзель, Бишів, Боярка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Коцюбинське, Білогородка, Музичі, Княжичі, Хотів, Чабани, Горенка, Лісники, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Біличі, Обухів, Українка, Лютіж, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Димер, Жукин, Борова, Стайки, Любарці, Морозівка, Перемога, Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Баришівка, Березань, Басань, Биков, Пісківка, Кодра, Феневичі, Леонівка, Шпитьки і не тільки.