(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм – 1962 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2375 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2632 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
З'єднувач доборів – 308 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1484 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм – 1962 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2375 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2632 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
З'єднувач доборів – 308 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1484 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм (білий мат) – 2187 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2587 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
З'єднувач доборів – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1690 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 400 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм (білий мат) – 2187 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2587 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
З'єднувач доборів – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1690 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 400 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | світлий бетон, білий мат |
| Поверхня | ПВХ, поліпропілен |
| Тип полотна | глухе + молдинг |
| Дизайн | модерн, лофт |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Врізка | так (дод. опція) |
| Інформація про врізку | врізка фурнітури на складі |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ StilDoors, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Торець може бути як звичайного кольору, так і чорного або алюмінієвий
Накладний декоративний молдинг з алюмінію. Колір: Антрацит, Золото, Нікель – 6 мм, Чорний – 8 мм
Світлий Бетон
Дуб Альпійський
Дуб Платина
Дуб Смокі
Дуб Крафт
Білий МатВказані варіанти кольору, які використовуються для міжкімнатних дверей StilDoors серії Loft (ПВХ). Для дверей Loft Aluminium вони можуть використовуватися в повному обсязі, так і частково. Актуальну інформацію можна отримати у блоці "Колір" під ціною товару вгорі сторінки.
Купити швидко та недорого двері Loft Aluminium StilDoors можна у нашому магазині. Ми маємо виставкові зразки продукції або нарізки кольорів StilDoors. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.
Двери неплохие по качеству.