(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм – 1962 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2375 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2632 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
З'єднувач доборів – 308 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1484 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм – 1962 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2375 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2632 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
З'єднувач доборів – 308 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1484 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм – 1962 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2375 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2632 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
З'єднувач доборів – 308 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1484 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм (білий мат) – 2187 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2587 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
З'єднувач доборів – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1690 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 400 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм (білий мат) – 2187 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2587 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
З'єднувач доборів – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1690 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 400 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | світлий бетон, дуб платина, білий мат, дуб крафт, дуб смокі, дуб альпійский |
| Поверхня | ПВХ, поліпропілен |
| Тип полотна | глухе (вставка чорне скло) |
| Дизайн | лофт, модерн |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Врізка | так (дод. опція) |
| Інформація про врізку | врізка фурнітури на складі |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ StilDoors, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Торець може бути як звичайного кольору, так і чорного або алюмінієвий
Світлий Бетон
Дуб Альпійський
Дуб Платина
Дуб Смокі
Дуб Крафт
Білий МатВказані варіанти кольору, які використовуються для міжкімнатних дверей StilDoors серії Loft (ПВХ). Для дверей Loft Glass вони можуть використовуватися в повному обсязі, так і частково. Актуальну інформацію можна отримати у блоці "Колір" під ціною товару вгорі сторінки.
Купити швидко та недорого двері Loft Glass StilDoors можна у нашому магазині. Ми маємо виставкові зразки продукції або нарізки кольорів StilDoors. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.
Мені сподобались ці білі двері з чорною смугою. Раджу всім до вибору.