(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка МДФ телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 1962 грн.
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2375 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30 мм) – 2634 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
Плінтус 70*12 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувний МДФ 120x2070 мм – 1484 грн.
Коробка МДФ телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 1962 грн.
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2375 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 980 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 1037 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30 мм) – 2634 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1247 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2495 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
Плінтус 70*12 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувний МДФ 120x2070 мм – 1484 грн.
Коробка телескоп МДФ. з ущ. 90х38х2070 мм – 2187 грн.
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2587 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
Плінтус 70*12 мм – 400 грн.
Комплект обшивки розсувний МДФ 120x2070 мм – 1690 грн.
Коробка телескоп МДФ. з ущ. 90х38х2070 мм – 2187 грн.
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2587 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
Плінтус 70*12 мм – 400 грн.
Комплект обшивки розсувний МДФ 120x2070 мм – 1690 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | каштан, бук шале, бук графіт, вільха норвезька, вільха італійська, альба біла, альба попеляста, альба венге, альба мірта, альба лайн, бетон білий, білий мат, сірий мат |
| Поверхня | поліпропілен, ПВХ |
| Тип полотна | зі склом (чорне), зі склом (сатин 1-сторонній) |
| Дизайн | фьюжин, модерн |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення, складська програма |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Каштан (PVC)
Бук Шале (PVC)
Бук Графіт (PVC)
Вільха Норвезька (PVC)
Вільха Італійська (PVC)
Альба Мірта (PVC)
Альба Лайн (PVC)
Альба Біла (PVC)
Альба Попеляста (PVC)
Альба Венге (PVC)
Бетон Білий (PVC)
Сірий Мат (PP)
Білий Мат (PP)
Сатин білий
Чорне
Купити швидко та недорого двері Petra КФД (Ok.Dveri) можна у нашому магазині. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.