(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
Ціна полотна Сікрет шириною 90 см вище на 8%
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | під фарбування або декорування |
| Поверхня | ламіновані |
| Тип полотна | глухе |
| Дизайн | модерн, хай-тек, фьюжин, мінімалізм |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 42 мм, 53 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Врізка | так (дод. опція) |
| Чверть на полотні | ні, да |
| Зразок | є на виставці |
| Наявність | складська програма |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Двері Сикрет з алюмінієвим торцем сріблястого кольору – щитове полотно зі стільниковим наповнювачем, облицьоване HDF плитою (з ламінацією плівкою) для подальшого декорування будь-якими оздоблювальними матеріалами.
Короб виготовлений з анодованого алюмінію.
Полотно обрамлене алюмінієвим профілем.



Виробник залишає за собою право змінювати конструктив та комплектацію виробів.
| Габарити зовнішн./внутр. відкривання | Висота, мм | Ширина, мм | |||
| Полотно | 2000 | 600 | 700 | 800 | 900 |
| Блок | 2037 | 654 | 754 | 854 | 954 |
| Пройом | 2047 | 674 | 774 | 874 | 974 |

1-й етап. Обов'язковий для усіх типів обробки. Механічно обробити поверхню полотна наждачним папером (зернистість не менше Р280) до матового стану. Ця процедура необхідна для кращого зчеплення поверхні полотна з іншими матеріалами. Якщо в процесі транспортування, монтажу або експлуатації на полотні з'явилися глибші пошкодження, їх треба обробити (вирівняти) акриловою шпаклівкою для дерева, після чого зашліфувати наждачним папером.
2-й етап. Після механічної обробки наждачним папером обов'язково потрібно очистити полотно від пилу. Для цього можна використовувати будивельний пилосос, після чого поверхню протерти вологою ганчіркою, не використовуючи мийних засобв.
Перед фіншним покриттям (шпалери, декоративна штукатурка, водоемульсійна та акрилова фарба тощо) виріб необхідно погрунтувати.
Перед оздобленням шпалерами, потрібно нанести шар клею та дати йому повністю висохнути. Позбувшись зайвої вологи можна обклеювати шпалерами.
Перед фарбуванням акриловими фарбами, треба розвести потрібну кількість фарби розчинником та обробити полотно. Наносити фінішне покриття лише після повного висихання поверхні полотна. Різноманітні декоративні штукатурки мають свою технологію нанесення та свій набір грунтовок. Перед нанесенням потрібно дотримуватись рекомендацій від виробника декоративних покриттів. Важливо дати висохнути поверхні полотна між нанесенням шарів.
При обробці полотна водоемульсійними фарбами, використовуйте грунтові суміші, які сумісні з поверхнею виробу та фарбою.
Важливо пам'ятати! Дверний виріб потребує дотримання рівня температури тa режиму відносної вологості. Особливо в період проведення ремонтних робіт на об'єкті.
Важливо! При нерівномірній обробці полотна можливе викривлення виробу. Якщо з одного боку ви нанесли шпалери, то з іншого також рекомендована обробка шпалерами. Різні структури несуть додаткове навантаження на виріб.
Приховані двері Сикрет (плівка, алюмінієвий торець кольору ХРОМ) поставляються з фабрики з усією необхідною фурнітурою, крім ручок. Ми підберемо та укомплектуємо Ваше замовлення дверними ручками за потреби.
Придбати двері прихованого монтажу Сикрет (алюмінієвий торець сріблястого кольору) можна у нашому магазині InteriorDoors. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.