(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка телескоп МДФ. з ущ. 90х38х2070 мм – 2187 грн.
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2587 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
Плінтус 70*12 мм – 400 грн.
Комплект обшивки розсувний МДФ 120x2070 мм – 1690 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | білий мат |
| Поверхня | поліпропілен |
| Тип полотна | зі склом (матове) + рис. |
| Дизайн | класика, прованс |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення, складська програма |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Білий мат
Сатин белый (малюнок прозорий)
Купити швидко та недорого двері Prestige КФД можна в нашому магазині. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.
Мені дуже подобається ці двері. Вони дуже міцні та якісно зроблені. За свою ціну це безумовно вигідна покупка.