(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка дверна МДФ 90*38 мм (телеск.) – 1962 грн.
Коробка дверна сендвіч 90*38 мм (телеск.) – 2375 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм (телеск.) крило 30 мм – 925 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм (телеск.) крило 65 мм – 975 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1247 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2495 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 305 грн.
Плінтус 70х12х2060 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи 120х2070 мм – 1553 грн.
З'єднувач доборів МДФ – 49 грн.
Коробка дверна МДФ 90*38 мм (телеск.) – 1962 грн.
Коробка дверна сендвіч 90*38 мм (телеск.) – 2375 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм (телеск.) крило 30 мм – 925 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм (телеск.) крило 65 мм – 975 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1247 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2495 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 305 грн.
Плінтус 70х12х2060 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи 120х2070 мм – 1553 грн.
З'єднувач доборів МДФ – 49 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | Білий Мат, Патіна Смокі, Ясень Шовковий, Кастелло пастельний, Кастелло Карамель, Вільха Гірська, Каштан Бурбон, Бетон Графіт, Ясень Граніт, Ясень Сталевий, Сатин Перлинний, Цемент Світлий |
| Поверхня | ПВХ |
| Тип полотна | зі склом (сатин 1-сторонній), зі склом (чорне) |
| Дизайн | модерн |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Обмеження нестанд. размірів | за висотою 1700-1990 мм з кроком 10 мм – націнка +15 % |
| Погонаж | телескопічний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | КОРФАД, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Коробка з ущільнювачем
Лиштва плоска телескоп
Плінтус підлоговий
Доборна дошка МДФ
Комплект обшивки
Удавна планка
Білий Мат
Патина Смоки
Ясен Шовковий
Кастелло пастельний
Кастелло Карамель
Вільха Гірська
Каштан Бурбон
Бетон Графіт
Ясен Граніт
Ясен Сталевий
Сатин Перлинний
Цемент СвітлийДвері Riviera поставляються з фабрики без фурнітури. Ми підберемо та укомплектуємо Ваше замовлення всією необхідною фурнітурою.
Придбати двері Riviera виробництва компанії Korfad Express можна в нашому магазині. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.