(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2587 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 1075 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1137 грн.
Лиштва плоска 120*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2850 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 330 грн.
Комплект зашивки розсувної системи – 1693 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 400 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2587 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 1075 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1137 грн.
Лиштва плоска 120*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2850 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 330 грн.
Комплект зашивки розсувної системи – 1693 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 400 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | білий матовий |
| Поверхня | поліпропілен |
| Тип полотна | зі склом (чорне), зі склом (сатин 1-сторонній) |
| Дизайн | класика, прованс |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ Leador, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |