(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка дверна 90*38 мм – 2087 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2310 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм – 825 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 965 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1005 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1125 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2250 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1187 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2375 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 289 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 320 грн.
Коробка дверна 90*38 мм – 2087 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2310 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм – 825 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 965 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1005 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1125 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2250 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1187 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2375 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 289 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 320 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2455 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 1012 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1075 грн.
Лиштва плоска 120*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 2635 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1300 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2600 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 315 грн.
Комплект зашивки розсувної системи – 1569 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 350 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2455 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 1012 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1075 грн.
Лиштва плоска 120*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 2635 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1300 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2600 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 315 грн.
Комплект зашивки розсувної системи – 1569 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 350 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2587 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 1075 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1137 грн.
Лиштва плоска 120*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2850 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 330 грн.
Комплект зашивки розсувної системи – 1693 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 400 грн.
Коробка дверна 90*38 мм (телеск.) – 2587 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 1075 грн.
Лиштва плоска 70*10 мм (телеск.) крило 50 мм – 1137 грн.
Лиштва плоска 120*10 мм (телеск.) крило 30 мм – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телеск.) – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телеск.) – 2850 грн.
Притвірна планка 32*10 мм – 330 грн.
Комплект зашивки розсувної системи – 1693 грн.
Плінтус 80х16х2060 мм – 400 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | білий матовий, дуб латте, сіре дерево, браун, дуб мокко, дуб саксонський, монблан, бетон білий |
| Поверхня | поліпропілен, екошпон |
| Назва поверхневого покриття | Sincrolam |
| Тип полотна | зі склом (бронза), зі склом (сатин 1-сторонній) |
| Дизайн | модерн |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Обмеження нестанд. размірів | за висотою 1700-1990 мм з кроком 10 мм – націнка +15 %, шириною 450-850 мм з кроком 50 мм – націнка +10 % |
| Погонаж | телескопічний, звичайний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ Leador, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |





Комплект лиштви з 5 шт. включає в себе: 4 шт. довжиною 2150 мм і 1 шт. довжиною 2070 мм

SINCROLAM - це тонке, гнучке, краще покриття для міжкімнатних дверей. Покриття складається з 5 шарів - лак, друкований декор, пергамент, водонепроникний шар і підкладка.

Переваги покриття SINCROLAM
I група кольорів





II група кольорів






Купити швидко і недорого двері Arona Леадор можна в нашому магазині. У нас є виставкові зразки, можна подивитися і помацати двері перед замовленням. Якщо двері в необхідному Вам кольорі і розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву і області на протязі 1-2 днів. Є можливість самовивозу з нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.
Выбор расцветок этой модели достаточно большой. Цвет мы выбрали монблан. На ощупь дверь не гладкая, очень приятная.