(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм – 2025 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2450 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1012 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1075 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2722 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1287 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2580 грн.
Притвірна планка – 315 грн.
З'єднувач МДФ (внутрішній) – 49 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 350 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1605 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм (білий мат) – 2187 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2587 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
З'єднувач доборів – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1690 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 400 грн.
Коробка МДФ телеск. 90х38 мм (білий мат) – 2187 грн.
Коробка сендвіч телеск. 90х38 мм – 2587 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва 70х10 телеск. (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва 120х10 телеск. (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100х10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200х10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
З'єднувач доборів – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи – 1690 грн.
Плінтус 70х12х2070 мм – 400 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | бетон антрацит, бетон тефра, дуб платина, білий мат, світлий бетон, дуб крафт, дуб смокі |
| Поверхня | поліпропілен, ПВХ |
| Тип полотна | глухое + зеркало |
| Дизайн | модерн, лофт |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Врізка | так (дод. опція) |
| Інформація про врізку | врізка фурнітури на складі |
| Чверть на полотні | ні |
| Інформація про декор | дзеркало |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ StilDoors, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |


Світлий Бетон
Бетон Тефра
Бетон Антрацит
Дуб Платина
Дуб Смокі
Дуб Крафт
Білий МатВказані варіанти кольору, які використовуються для міжкімнатних дверей StilDoors серії Riko (екошпон). Для дверей Vermont вони можуть використовуватися в повному обсязі, так і частково. Актуальну інформацію можна отримати у блоці "Колір" під ціною товару вгорі сторінки.
сатин білий
скло чорне
дзеркало срібнеВказані варіанти скла, які використовуються для міжкімнатних дверей StilDoors серії Riko (екошпон). Для дверей Vermont вони можуть використовуватися в повному обсязі, так і частково. Актуальну інформацію можна отримати у блоці "Тип полотна" під ціною товару вгорі сторінки.
Купити швидко та недорого двері Vermont StilDoors можна у нашому магазині. Ми маємо виставкові зразки продукції або нарізки кольорів StilDoors. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.