(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2225 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 837 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 895 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1125 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2250 грн.
Притвірна планка – 305 грн.
Плінтус 70*12 мм – 350 грн.
Коробка телескоп МДФ. з ущ. 90х38х2070 мм – 2187 грн.
Коробка дерево телескоп. з ущ. 90х38х2070 мм – 2587 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30 мм) – 1075 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50 мм) – 1137 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30 мм) – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2850 грн.
Притвірна планка – 330 грн.
Плінтус 70*12 мм – 400 грн.
Комплект обшивки розсувний МДФ 120x2070 мм – 1690 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | білий мат, дуб голд |
| Поверхня | ПВХ, поліпропілен |
| Назва поверхневого покриття | NanoFlex |
| Тип полотна | зі склом (сатин 1-сторонній) |
| Дизайн | класика, лофт, прованс |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | ні |
| Погонаж | телескопічний |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |