(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger
Цього товару немає в наявності
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | див. Опис |
| Поверхня | фарбоване |
| Тип полотна | глухе, зі склом (сатин 2-сторонній) |
| Дизайн | класика, прованс |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Чверть на полотні | да |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ Ваші Двері |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Двері Барселона серії Прованс ТМ Ваші двері найчастіше виготовляються в білому кольорі і використовуються для класичних інтер'єрів та стилю Прованс. Також двері Барселона серії Прованс можуть бути виготовлені в більшості популярних кольорів або пофарбовані по RAL під різні дизайнерські інтер'єри.
Полотно виготовлене зі зрощеного масиву сосни та покрите шаром МДФ завтовшки 3 мм, що перешкоджає його деформації. Фільонка виконана з масивного МДФ.
Серія дверей Прованс - комплексне рішення для дизайну інтер'єру, яке дозволяє гармонійно поєднати їх з меблевими фасадами, меблями, накладками на вхідні двері, стіновими панелями та плінтусами.
Тип 1: білий колір, слонова кістка, кремовий
Тип 2: кава з молоком, блакитна, лілова, димчасто-блакитна, фісташкова, ніжно - фісташкова, сірий шовк, капучино, ван0, ван0, ван0 7047, 7038, 7044
Тип 3: бордо, венге, вінтаж, димчасто-сірий, графітовий, золотий металік, червоний чилі, фуксія та інші по палітрах RAL, WCP. У кольорах RAL 9007, 9006, 1035, 1036, 4011, 7048, 4012, 5025, 6036, 9022, 8029, 9023, 5026, 6035, 2013, 30
Можливо нанесення патини та покриття "High Gloss", "0% Gloss", використання різних декоративних елементів, нанесення малюнків.
| Параметри | Полотно | Короб | Лиштва | Добірна дошка |
|---|---|---|---|---|
| Висота, мм | стандарт 2010, макс. глухі 2550, зі склом 2350 | стандарт 2070, макс. 2600 | стандарт 2150, макс. 2600 | стандарт 2070, макс. 2600 |
| Ширина, мм | 600, 700, 800, 900, макс 950 | 75, четверть 30 | 60/80 | стандарт 60/90/180 |
| Товщина, мм | 40 | 40 | 12 | 12 |
| Стандартний блок | Стандартний отвір | ||
|---|---|---|---|
| без порога | поріг з чвертю | поріг плоский | |
| 2040*670 | 2050*670 | 2055*670 | 2070*690 |
| 2040*770 | 2050*770 | 2055*770 | 2070*790 |
| 2040*870 | 2050*870 | 2055*870 | 2070*890 |
| 2040*970 | 2050*970 | 2055*970 | 2070*990 |

Двері Барселона поставляються з фабрики з врізанням під замок AGB та петлі Abloy. Ми підберемо та укомплектуємо Ваше замовлення дверними ручками у широкому ціновому діапазоні.
Купити швидко та недорого двері Барселона Ваши Двери можна у нашому магазині. Ми маємо виставкові зразки продукції або нарізки кольорів Ваши Двери. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.