(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

ВРІЗКА ФУРНІТУРИ
торцювання короба – 150 грн, врізка замка – 200 грн
Ціна може залежати від кольору і типу полотна!
Дверна коробка з упл. 90*38 мм – 2087 грн.
Дверна коробка з упл. 90*38 мм (телескоп) – 2455 грн.
Лиштва плоска 70*8 мм – 825 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30) – 1012 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50) – 1075 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30) – 2635 грн.
Добірна планка 100*10 мм – 1125 грн.
Добірна планка 200*10 мм – 2250 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телескоп.) – 1300 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телескоп.) – 2600 грн.
Притвірна планка 32х10 мм – 315 грн.
H-подібний з'єднувальний профіль 38х2070 мм – 334 грн.
Комплект обшивки розсувної системи 120х2070 мм – 1569 грн.
Плінтус МДФ 70х12х2060 мм – 350 грн.
Дверна коробка з упл. 90х38 мм (телескоп.) – 2587 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 30) – 1075 грн.
Лиштва телескоп. 70*10 мм (крило 50) – 1137 грн.
Лиштва телескоп. 120*10 мм (крило 30) – 2800 грн.
Добірна планка 100*10 мм (телескоп.) – 1425 грн.
Добірна планка 200*10 мм (телескоп.) – 2850 грн.
Притвірна планка 32х10 мм – 330 грн.
H-подібний з'єднувальний профіль 38х2070 мм – 399 грн.
Комплект обшивки розсувної системи 120х2070 мм – 1693 грн.
Плінтус МДФ 70х12х2060 мм – 400 грн.
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | білий матовий, горіх грей-рівер, дуб честнат, горіх кендал, димчастий краст, ясень отару, сірий бетон, дуб мембау, горіх вайт-рівер, білий текстурний, дуб каріні, сірий краст, дуб натуральний |
| Поверхня | поліпропілен |
| Назва поверхневого покриття | ELBEGY® |
| Тип полотна | глухе |
| Дизайн | класика, модерн |
| Ширина полотна | 400, 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Обмеження нестанд. размірів | за висотою 1700-1990 мм з кроком 10 мм – націнка +15 %, шириною 450-850 мм з кроком 50 мм – націнка +10 % |
| Погонаж | телескопічний, звичайний |
| Врізка | так (дод. опція) |
| Інформація про врізку | врізка фурнітури на складі |
| Чверть на полотні | ні |
| Зразок | є інші цього виробника |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ Darumi, м. Корюківка (Чернігівська обл.) |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Двері Columbia Darumi виготовляються компанією з 14-річним досвідом у деревообробці. Накопичені знання та технології успішно застосовуються для створення сучасних кімнатних дверей. Цьому також сприяє застосування найкращих матеріалів та технологій. Сучасні дизайнерські моделі Columbia Darumi викликають стабільний інтерес і у шанувальників мінімалізму в інтер'єрі та любителів класичного дизайну.
Покриття дверей ELBEGY, що використовується у дверях Columbia Darumi, надійно захищає їх від можливих подряпин та стирання під час тривалого використання. Такі властивості оцінять споживачі, які містять домашніх вихованців. Завдяки технології EBT (Electron Beam Technology) двері Columbia Darumi стійкі до механічних пошкоджень. Друкарський шар надійно захищений верхнім акриловим шаром, який забезпечує високу міцність.

Двері Columbia Darumi відповідають стандарту Європейського Союзу №1907/2006(REACH), який дозволяє встановлювати їх у квартирах та будинках з маленькими дітьми. Дитина буде у повній безпеці через відсутність у складі покриття:
Підприємства харчової промисловості віддають перевагу дверям Columbia Darumi, тому що вони мають офіційний допуск до застосування в подібних приміщеннях.
Покриття має такі характеристики:
Покриття дверей Columbia Darumi ELBEGY – це високі параметри міцності у поєднанні з естетичною досконалістю.
дуб ольс
дуб мембау
дуб боровий
дуб натуральний
дуб честнат
венге панга
білий текстурний
димчастий краст
сірий краст
сірий бетон
горіх бургун
ясень отару
сіра модрина
горіх грей-рівер
горіх вайт-рівер
горіх кендал
дуб каріні
металевий грей
металевий вайт
сріблястий тауп
сріблястий блеск
білий матовийВказані варіанти кольору, які використовуються для міжкімнатних дверей Darumi. Для дверей Columbia вони можуть використовуватися в повному обсязі, так і частково. Актуальну інформацію можна отримати у блоці "Колір" під ціною товару вгорі сторінки.
сатин білий
сатин бронза
чорне лакобель
сатин білий + D1 ромб графітВказані варіанти скла, які використовуються для міжкімнатних дверей Darumi. Для дверей Columbia вони можуть використовуватися в повному обсязі, так і частково. Актуальну інформацію можна отримати у блоці "Тип полотна" під ціною товару вгорі сторінки.
| Дверне полотно | Дверний блок | Рекомендований дверний отвір | |
|---|---|---|---|
| Ш / В, мм | Ш / В, мм | Ш min - max, мм | В min - max, мм |
| 400 / 2000 | 460 / 2030 | 480 - 520 | 2050 - 2080 |
| 600 / 2000 | 660 / 2030 | 680 - 720 | 2050 - 2080 |
| 700 / 2000 | 760 / 2030 | 780 - 820 | 2050 - 2080 |
| 800 / 2000 | 860 / 2030 | 880 - 920 | 2050 - 2080 |
| 900 / 2000 | 960 / 2030 | 980 - 1020 | 2050 - 2080 |
Купити швидко та недорого двері Columbia Darumi можна у нашому магазині. Ми маємо виставкові зразки продукції або нарізки кольорів Darumi. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.