Підбір за параметрами

Тип полотна
Нестандартні розміри
Врізка
Вставки/декор
Чверть на полотні

Міжкімнатні двері

per page
Показано 1537 - 1548 з 1567 товарів
Показано 1537 - 1548 з 1567 товарів

Як вибрати міжкімнатні двері?

Міжкімнатні двері є фінішним етапом ремонту, розставляють акценти та додають завершеності інтер'єру. Сьогодні виробляється величезна кількість різних дверей, що відрізняються за зовнішнім виглядом, конструктивом, матеріалами, якістю та ціною. Розглянемо коротко, які бувають міжкімнатні двері, з якого матеріалу їх краще вибирати і що потрібно знати під час вибору?

Зміст:

Матеріал міжкімнатних дверей

Часто ми чуємо такі питання: що краще за двері МДФ чи шпон, ПВХ чи екошпон, фарба (емаль) чи масив дерева? Однозначної відповіді не існує, все залежить від потреби, умов експлуатації та бюджету. Розглянемо переваги та недоліки кожного з варіантів.

Основні конструкції дверей бувають двох типів: збірні та щитові. Якщо не заглиблюватися в деталі, збірні двері збираються з 2-х вертикальних стійових, 2-х горизонтальних перемичок і фільонки, яка складається з деталей, що чергуються з МДФ і скла. Стійкові можуть бути як повністю з дерева (наприклад, ТМ Корфад) так і частково з дерева, а частково з ґратчастого МДФ зібраного в стільники (наприклад, ТМ Новий Стиль). Щитові двері мають каркас із дерев'яного бруса, до якого з 2-х сторін прикріплені листи МДФ, а всередині знаходиться стільниковий наповнювач з картону, який у деяких дверях може бути замінений на трубчастий ДСП.

Фінішним шаром в обох випадках є плівка, шпон або фарбування.

ПВХ-плівка або поліпропілен

Міжкімнатні двері, покриті ПВХ плівкою, більш стійкі до подряпин і довговічніші. При цьому вони не поступаються всіма характеристиками шпонованим дверям, але помітно дешевше.

Двері відрізняються великою різноманітністю дизайну. На відміну від натурального шпону – структура малюнка більш однорідна. ПВХ плівки можуть бути як однотонними там і імітувати різні структури, у тому числі дерева та інших матеріалів.

Такі двері не вимагають ретельного догляду, можна використовувати побутові хімічні засоби, крім абразивних засобів та органічних розчинників. ПВХ не набухає і не розшаровується при зіткненні з водою. Двері з плівкою ПВХ досить легкі, але при цьому надійні та стійкі до вологи.

Рекомендуємо звернути увагу на міжкімнатні двері у плівці ПВХ таких виробників: Новий Стиль (колекції Ностра та Елегант), Leador , StilDoors, КФД (колекція Liberti), Корфад.

Екошпон

Екошпон – матеріал природного походження, що імітує природну текстуру та колір цінних порід дерева. Переваги екошпона:

  • не вбирає бруд;
  • не вигоряє;
  • не змінює колір;
  • не покривається тріщинами;
  • не розшаровується.

Міжкімнатні двері з екошпона мають  хорошу вологостійкість, зносостійкість та екологічно безпечні. Їх можна встановлювати на всі типи приміщень.

На жаль, багато виробників, користуючись популярністю покриття Екошпон, маніпулюють цим назвам, застосовуючи його до всіх, навіть не дуже якісних покриттів. Тому, вибираючи двері з екошпона, краще переконатися в його якості, подивившись наживо зразки.

Рекомендуємо звернути увагу на міжкімнатні двері в плівці ПВХ таких виробників: Новий Стиль (колекції Мода та Колорі), КФД (колекція Sonata), Гранд (колекція LUX).

Шпоновані двері

Такі двері виготовляються з масиву, покритого тонким шаром МДФ, на який наклеєний натуральний або модифікований шпон.

Переваги такого варіанту:

  • дешевше, ніж масив дерева;
  • виглядає дуже схоже на справжнє дерево.

Шпон приклеюється так, що швів не видно, тому такі двері часто складно від дверей з масиву.

Мінус:

  • вартість вище за плівкові двері;
  • погано переносить тривалий вплив вологи;
  • вигоряє на сонці;
  • може мати неоднорідну структуру та різний відтінок у різних партіях.

Рекомендуємо звернути увагу на шпоновані міжкімнатні двері. дителя Подільські двері – це оптимальний баланс між якістю, зовнішнім виглядом та ціною.

Пофарбовані двері

Фарбовані двері з масиву виготовляються індивідуально, найчастіше меблевими компаніями. Вони досить дорогі, але тут немає ніяких обмежень дверей виробляються під отвори клієнта, у потрібних розмірах, кольорі і навіть дизайні замовника, якщо це технічно можливо. Якщо вам потрібні індивідуальні вироби, зверніть увагу на міжкімнатні двері Візард, зразок можна переглянути у нас в офісі.

У промислових масштабах випускаються міжкімнатні двері з тією ж конструкцією, яка описана вище, тільки як фінішне оздоблення використовується фарба (емаль). Емаль - довговічна і міцна, але вимагає більш дбайливого відношення. На складі в Києві найчастіше є двері тільки білого кольору, інші кольори за таблицею RAL можна пофарбувати на замовлення. Терміни виготовлення зазвичай становлять від кількох тижнів до 2 місяців.

Рекомендуємо звернути увагу на міжкімнатні пофарбовані двері таких виробників: Гранд (колекція PAINT), Контур, Термінус (Frezato).

Двері з масиву

Найпопулярніший варіант – із сосни. Сосна є м'яким матеріалам і погано витримує механічну дію. Двері з масиву дуба, ясена, бука більш довговічні та міцні, але й дорожчі.

Мінус дверей з масиву:

  • вимагають самостійно доведення (шліфування, фарбування);
  • важкі та згодом починають провисати;
  • змінюють свої розміри в залежності від пори року та вологості;
  • висока вартість з урахуванням усіх додаткових робіт.

Не рекомендуємо двері з масиву для встановлення в сучасні інтер'єри, але якщо дуже хочеться, зверніть увагу на соснові двері ТМ Корфад.

Скільки коштує встановлення міжкімнатних дверей у Києві?

Якісна установка міжкімнатних дверей не може коштувати дешево. Кількість кваліфікованих майстрів з монтажу у Києві значно нижча, ніж пропонований обсяг робіт. Вартість робіт у досвідчених монтажників приблизно однакова та наведена в таблиці нижче.

установка міжкімнатних дверей (комплекс Стандарт)1500 грн.
установка міжкімнатних дверей з добором (комплекс Стандарт)1600 грн.
встановлення подвійного дверного блоку2400 грн
установка блоків прихованого монтажу2000 грн.
встановлення дверного блоку з розсувною системою2000 грн.

Проте ми періодично зустрічаємося із запереченням «мені встановлять дешевше». Найчастіше це закінчується покупкою нового погонажу (а іноді й дверних полотен) і виїздом наших майстрів на переустановку. Вартість «дешевої» установки виходить у рази більшою.

Що входить у вартість встановлення дверей?

В установку міжкімнатних дверей нашими майстрами входить весь стандартний комплекс робіт та всі витратні матеріали, у тому числі монтажна піна. Стандартний комплекс робіт підходить для 95% монтажів, а для новостійок прагне майже 100%.

Найчастіші додаткові роботи, які зустрічаються – це розпуск лиштви по довжині, якщо дверний отвір прилягає до стіни. Вартість цих робіт більш ніж на порядок нижча за вартість монтажу.

Міжкімнатні двері за способом відчинення

Є різні способи відкривання, але найпопулярніші: розстібні та розсувні.

Розчинні двері

Це найпопулярніший спосіб відкриття міжкімнатних дверей. Така конструкція є найпростішою, довговічнішою і найкраще виконує свою функцію. За рахунок правильної установки досягається щільне прилягання полотна до коробки, більшість з яких зараз мають ще ущільнювальну гумку.

Розчинні двері можуть бути встановлені як на звичайних петлях (врізних або накладних), так і на прихованих. Популярність набирає фурнітура незвичайних кольорів.

Особливо популярні сьогодні білі двері з чорною фурнітурою та прихованими петлями.

Якщо проріз широкий, розстібні двері можуть бути двостулковими - складатися з двох рівних або нерівних половинок. Зазвичай стулки однакового розміру, але бувають і полуторні двері, коли одна стулка шириною 40 см, а інша стандартної ширини 60, 70, 80 або 90 см. Вузька стулка зазвичай закрита та зафіксована за допомогою шпингалету у закритому положенні.

Розсувні двері

Також дуже  популярні розсувні двері на простому роликовому механізмі, який закритий декоративною планкою (додатковою дошкою) або спеціальним комплектом для зашивки розсувної системи.

Такі двері рухаються вздовж стіни в одну або обидві сторони. Дверний отвір перекривається лише візуально, якщо дивитися прямо. Між полотном та стіною завжди залишаються зазори, шумоізоляція практично відсутня. Також частково проникає світло та запахи. Не рекомендуємо ставити такі двері на кухню, ванну або туалет.

Двері книжка

Такі двері зустрічаються значно рідше через певні обмеження через співвідношення розмірів отвору і ширини полотен, які масово виробляються. Іншими словами, маючи два стандартні полотна шириною 40 см, можна тільки закрити проріз шириною 86-92см.

У відкритому положенні такі двері складаються навпіл і відносно економлять місце. З того боку, куди відчиняються двері, місця треба менше, ніж для дверей, але у відкритому стані, двері розташовуються перпендикулярно отвору, а не вздовж стіни.

Для встановлення дверей книжки потрібна спеціальна фурнітура.

Коли встановлюються міжкімнатні двері

За гарантійними умовами всіх виробників міжкімнатні двері необхідно встановлювати після всіх ремонтних робіт з підвищеною вологістю: штукатурка, шпаклівка, заливка підлоги, укладання плитки, фарбування стін, поклейка шпалер та інше.

Тому відповідь на найчастіше запитання «що роблять насамперед шпалери чи двері?» однозначна відповідь – спочатку поклейка шпалер.

Зверніть увагу, що перед встановленням дверей, особливо в зимовий період, рекомендується на 3-4 дні внести їх у приміщення, де відбуватиметься їх встановлення та експлуатація, для акліматизації. Цей термін не завжди виходить витримати, але двері обов'язково повинні хоча б переночувати в приміщенні, де проводитиметься монтаж. Тому, на відміну від вхідних дверей, міжкімнатні двері ніколи не приїжджають на об'єкт разом із установниками, а доставляються заздалегідь.

Також не забувайте, що у випадку, якщо ви купуєте фурнітуру самостійно, до приїзду майстрів на об'єкт вона вже має бути там. Без наявності фурнітури розпочати монтаж неможливо.

Часті питання про міжкімнатні двері

  • Які міжкімнатні двері найдешевші?

    На сьогоднішній день найдешевшими дверима є моделі:

  • Які міжкімнатні двері найпопулярніші в 2024 року?

    Найпопулярніші моделі в цьому році:

  • Які міжкімнатні двері є в наявності на складі?

    На складі в Києві знаходиться безліч моделей міжкімнатних дверей. Такі моделі позначені у нас на сайті плашкою "НА СКЛАДІ". Для точного підтвердження наявності уточніть вибраний колір і розміри полотен. Доставка чи самовивіз можливі навіть у день замовлення.

  • Які міжкімнатні двері ви рекомендуєте?

    Ми рекомендуємо міжкімнатні двері перевірених виробників із якісним ПВХ покриттям. Такі двері не вигорають, не змінюють свій відтінок, більш стійкі до коливань вологості та температури, а також доступні за ціною. До виробників, що добре зарекомендували, відносяться: Новий Стиль, Корфад і Гранд.

  • Де можна подивитися двері та як вас знайти?

    У нас є виставка, на якій представлені моделі дверей декількох популярних виробників:

    • Новий Стиль (Херсон);
    • Korfad, Leador, Darumi, StilDoors, KFD (Корюківка);
    • Подільські Двері (Вінницька обл.).

    Також є розкладки всіх кольорів цих та інших виробників. Виставка працює у будні з 10 до 18 за адресою просп. Бандери (Московський) 11, оф. 202.
    На час воєнних дій та відключень електроенергії, будь ласка, погодьте час свого візиту заздалегідь по телефону.