Емаль

per page
Показано 1 - 12 з 36 товарів
Показано 1 - 12 з 36 товарів

Білі міжкімнатні двері домінують на ринку дверей. Є достатньо причин, щоб придивитися до них. Нижче наведено найважливіші, на наш погляд, з них:

 1. Білий колір поза часом. На відміну від деяких модних кольорів, на які через деякий час ви дивитеся і похитує головою з думкою "раніше це було сучасно". Ви ніколи не помилитеся, вибравши двері білого кольору.
 2. Легко комбінується. Білий – нейтральний колір. Це означає, що його можна поєднувати з відповідним стилем обстановки. Приємний та стриманий, він робить інші предмети меблів ще більш вражаючими. Білий колір присутній усюди. Ми асоціюємо його з чистотою, невинністю, досконалістю та порядком. Предмети білого кольору виглядають елегантно та якісно.
 3. Збільшує кімнати. Дверне полотно білого кольору відбиває світло і створює загалом яскраву, доброзичливу атмосферу. При цьому кімнати з білими дверима здаються більшими.

Справжні білі фарбовані міжкімнатні двері

Найелегантнішим варіантом дверей білого кольору є двері білі емаль. У якісному сегменті стійкий шар із МДФ покритий кількома шарами білої емалі. Для створення ідеальної колірної гармонії дверне полотно, коробка та наличники виготовлені з одного матеріалу на поверхні та покриті однією і тією ж емаллю. Це означає, що видимих відхилень кольору не буде навіть багато років.

Високоякісні двері фарбовані білі вражають ідеальною поверхнею та приємною шовковистістю. Двері з білою емаллю також дозволяють елегантно та стильно фрезерувати полотно.

Двері білі масив емаль

Окрім звичайних дверей з білим емаллю, ви також можете придбати фарбовані двері з масиву дерева. Раніше це був найпоширеніший спосіб виготовлення дверей. Сьогодні двері з масиву дерева відрізняються високою міцністю, екологічністю та водночас особливо гарною звуко- та теплоізоляцією. Головним мінусом є їхня ціна.

Фарбування білим по натуральному шпону

Двері зі шпоном натурального дерева не є дверима з масиву, а тільки мають покриття зі шпону благородного дерева. Деякі породи дерева, такі як ясен і клен, можуть бути привабливою альтернативою повністю дерев'яних дверей. Навіть при непрозорому оздобленні білою емаллю структура деревини залишається видимою та тактильною.

Різні відтінки білого

Діапазон можливих білих тонів напрочуд великий, а різні ефекти, такі як патина, заворожують. Теплі кремові тони, холодний білий, яскравий чистий білий або навіть ніжний відтінок інших кольорів, залежно від відтінку, можливі різні комбінації інтер'єру. Відтінки білого, що значно відрізняються, досить непривабливі. Слід пам'ятати, що найяскравіший білий колір першим приверне увагу.

 • Білі двері RAL 9010, так званий "чисто білий", є найпоширенішим стандартом. Він виглядає нейтральним та стриманим, оскільки не має колірних домішок. Рідко можна помилитися, вибравши двері кольору RAL 9010, але такі двері можуть виглядати трохи "застарілими", інші відтінки білого ефектніші.
 • Білі двері RAL 9003. Цей "сигнальний білий" колір виглядає особливо сяючим, навіть холоднішим, ніж RAL 9010, з легким рожевим відливом. Білі двері RAL 9003 або аналогічних кольорів виглядають яскравішими та привабливішими, але це також означає, що вам слід приділяти більше уваги можливим поєднанням з іншою обстановкою.
 • Білі двері RAL 9016. Майже ідентичні сигнально-білому кольору, колір часто називається "транспортним білим", він трохи яскравіший, ніж RAL 9003. З цим кольором слід також приділяти більше уваги можливим поєднанням з іншою обстановкою.

Часті питання по дверях біла емаль

 • Які міжкімнатні двері біла емаль найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима біла емаль є моделі:

 • Які двері біла емаль найпопулярніші в 2024 року?

  Найпопулярніші моделі біла емаль в цьому році:

 • Чим мити двері із емалі?

  Для очищення дверей з емалі рекомендується використовувати м'який та ніжний миючий засіб, який не зашкодить емаль і не залишить подряпин. Для миття та протирання емалевих дверей використовуйте тільки м'які серветки безворсові з бавовни або мікрофібри.

 • Чи можна фарбувати двері з емалі?

  Так, можна фарбувати двері емаллю. Емаль – це тип фарби, який зазвичай використовується для обробки металевих та дерев'яних поверхонь, включаючи двері. Фарба на основі емалі має гарну стійкість до вологи, зносу та механічних пошкоджень, що робить її відмінним вибором для дверей.