(093) 135-25-75Пн.-Чт.: 10:00 - 19:00, Пт.: 10:00 - 17:00
Сб. (тел.): 10:00 - 15:00
View larger 

Цього товару немає в наявності
Увага: обмежена кількість товару у наявності!
Availability date:
| Колір | див. Опис |
| Поверхня | фарбоване |
| Тип полотна | глухе + фрезерування, зі склом (сатин 1-сторонній) |
| Дизайн | класика, прованс |
| Ширина полотна | 600, 700, 800, 900 мм |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Товщина полотна | 40 мм |
| Нестандартні розміри | да |
| Чверть на полотні | ні |
| Наявність | під замовлення |
| Виробництво | ТМ Ваші Двері |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантія від виробника | 1 рік |
Двері міжкімнатні DUO 4 виготовлені з добірної деревини, а також високоякісного вологостійкого HLS. Матеріали, використовувані у виробництві дверей серії «DUO» від кращих німецьких і італійських виробників які не тільки екологічно безпечні, але і мають всі необхідні сертифікати.
Є можливість фарбування дверей DUO 4 в будь-який колір по каталогах RAL, NCS, WCP, нанесення патини і покриття «High Gloss», «0% Gloss», виготовлення нестандартних розмірів, використання різних декоративних елементів, нанесення малюнків.
Серія дверей «DUO» створює комплексне дизайнерське рішення, яке дозволяє створити гармонійний інтер'єр з ідеального поєднання дверей, меблевих фасадів, меблів, накладок на вхідні двері, стінових панелей і плінтусів.
Тип 1: білий колір, слонова кістка, кремовий
Тип 2: кава з молоком, блакитний, ліловий, димчасто-блакитний, фісташковий, ніжно - фісташка, сірий шовк, капучино, ваніль, білий шовк, RAL 7030, 7047, 7038, 7044
Тип 3: бордо, венге, вінтаж, димчасто-сірий, графітовий, золотий металік, червоний чилі, фуксія і інші по палітрами RAL, WCP. В кольорах RAL 9007, 9006, 1035, 1036, 4011, 7048, 4012, 5025, 6036, 9022, 8029, 9023, 5026, 6035, 2013, 3032, 3033 замовлення в роботу не приймаються!
| Параметри | Полотно | Короб | Лиштва | Добірна дошка |
|---|---|---|---|---|
| Висота, мм | стандарт 2000, макс. 2450 | стандарт 2070, макс. 2600 | стандарт 2150, макс. 2600 | стандарт 2070, макс. 2600 |
| Ширина, мм | 600, 700, 800, 900, макс 900 | 75, четверть 34/40 мм | 60/80 | стандарт 90/180 |
| Товщина, мм | 40 | 40 | 12 | 12 |
| Стандартний блок | Стандартний отвір | ||
|---|---|---|---|
| без порога | поріг з чвертю | поріг плоский | |
| 2040*665 | 2050*670 | 2055*665 | 2070*690 |
| 2040*765 | 2050*770 | 2055*765 | 2070*790 |
| 2040*865 | 2050*870 | 2055*865 | 2070*890 |
| 2040*965 | 2050*970 | 2055*965 | 2070*990 |



Схема кріплення погонажу дверей без чверті для монтажу на приховані петлі Kombi 3, Kubica 6200, Kubica 2700, AGB-Eclipce, OTLAV

Схема кріплення погонажу дверей без чверті для монтажу компланарно на приховані петлі Kubica 6300

Схема кріплення погонажу дверей без чверті для монтажу компланарно на карткові та накладні петлі

Двері DUO 4 поставляються з фабрики з врізкою під замок AGB. Ми підберемо і укомплектуємо Ваше замовлення дверними ручками в широкому ціновому діапазоні.
Купити швидко та недорого двері DUO 4 Ваши Двери можна у нашому магазині. Ми маємо виставкові зразки продукції або нарізки кольорів Ваши Двери. Якщо двері в необхідному кольорі та розмірі знаходяться на складі ми можемо доставити їх по Києву та області протягом 1-2 днів. Можливий самовивіз із нашого складу за попереднім замовленням. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.